Menu

kurier InPost

Kurier InPost Elbląg

Zamów kuriera InPost w Elblągu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Elbląg

Prowadząc działalność gospodarczą lub działalność nierejestrowaną w Elblągu w zakresie handlu w Internecie, koniecznie trzeba znaleźć taniego kuriera. Bardzo dobrym wyborem może być kurier InPost. Oferuje bowiem nie tylko usługę od drzwi do drzwi, ale również od paczkomatu do paczkomatu przez co można zagwarantować odbiorcy szybką przesyłkę i jej dogodny odbiór. Tylko w jaki sposób zamówić kuriera? Co należy wiedzieć na temat InPost w Elblągu? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć. Kurier InPost – Elbląg to miasto, gdzie znajdziesz kilkadziesiąt paczkomatów  Chcesz szybko i sprawnie przesyłać przesyłki do swoich klientów. Skorzystaj z opcji paczkomatów. W Elblągu możesz znaleźć w chwili obecnej 48 punktów nadania i odbioru rozsianych po całym mieście. Z pewnością zatem możesz znaleźć ten położony blisko Twojego miejsca zamieszkania. Wystarczy więc, że wypełnisz formularz, opłacisz paczkę, wydrukujesz go, nakleisz na paczkę i udasz się do punktu. Po zeskanowaniu kodu kreskowego lub QR możesz włożyć paczkę do skrytki i w ten sposób rozpoczyna ona swoją drogę do odbiorcy. Oczywiście to nie jedyna możliwość, bo dostępny jest także kurier InPost. Możesz zamówić usługę w godzinach pracy kuriera, czyli od 9 do 17. 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier odbiera przesyłki do 50 kg i o określonych wymiarach. Łączne wymiary nie mogą być większe niż 220 cm, a najdłuższy bok nie może być dłuższy niż 120 cm. Przesyłki cięższe odbierane są przez InPost na paletach. W przypadku oferty dla klienta detalicznego, nieprowadzącego działalności gospodarczej, możliwe jest wysyłanie  paczek do 25 kg w korzystnej cenie. Oczywiście nie oznacza, to że nie można posyłać cięższych. Trzeba jednak liczyć się w tym przypadku z opłatą dodatkową, która wynosi w przypadku paczki powyżej 30 kg 246 zł brutto. Ponadto podobna opłata czeka tych, którzy chcą przesłać przesyłkę ponad gabaryt 500x500x800 mm. Warto zatem wysyłać towar w paczkach o odpowiedniej wielkości i niezbyt ciężkich, aby mieściły się w limicie.  Zamów kuriera InPost w Elblągu z Globkurier.pl. Czy istnieje tani kurier? Elbląg jest miastem, gdzie znajdziesz najlepsze oferty z Globkurier.pl, podobnie jak w innych rejonach kraju. To platforma niezwykle intuicyjna. 

Wystarczy, że wpiszesz dokładne wymiary paczki, to znaczy szerokość, długość i wysokość, a także wagę, a zostaną dla Ciebie dopasowane najlepsze oferty. Wśród nich najbardziej korzystny pod wieloma względami jest InPost. To wygoda zarówno nadawania, jak i odbioru. Kurier może dostarczyć paczkę firmową do 10, 12 lub 17. Najczęściej odbywa się to w ciągu jednego dnia. W Globkurier.pl można nie tylko generować listy przewozowe, ale również śledzić przesyłki, także te obsługiwane przez InPost. Możesz wybrać opcję z paczkomatu do paczkomatu lub z domu do domu. Odbiór paczek zajmuje kilka sekund, a paczkomaty są dostępne przez całą dobę. To na pewno wygodniejsza opcja, jeśli zdajesz sobie sprawę z tego, że możliwe jest, że kurier nie zastanie go w domu. Standardowo paczka odsyłana jest po 2 dniach od nieodebrania w paczkomacie. W przypadku doręczenia kurier także jednokrotnie ponawia próbę. Wysyłanie paczek z Globkurier jest wygodne zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Elblągu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: