Logo
Menu

globbox

GlobBox Bielsko-Biała

            Sprawdź ofertę GlobBox w Bielsku-Białej i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

 

GlobBox Bielsko-Biała

Prowadząc międzynarodową działalność gospodarczą w branży e-commerce należy zbilansować wydatki ponoszone każdorazowo na usługi kurierskie, tak by zaoferować swoim klientom możliwie najkorzystniejszą usługę, bez windowanych cen. Warto więc wybierać Globbox. Bielsko-Biała jest miastem, gdzie wielu przedsiębiorców skorzystało już na współpracy z tym partnerem logistycznym. Nie brakuje również klientów indywidualnych, którzy doceniają sieć infrastruktury paczkowej Globbbox. Globbox Bielsko-Biała – punkty nadania i odbioru blisko Twojego miejsca pracy i zamieszkania.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

W Bielsko-Białej wiele firm korzysta z sieci paczkowej Globbox. Na terenie miasta można znaleźć trzy punkty nadania i odbioru. Warto podkreślić, że rozrasta się ona w całym kraju, zatem niedługo będzie dostępna nie tylko w większych, ale i mniejszych miejscowościach. Kurier odbierze także przesyłki niestandardowe, czy paczki do wagi 50 kg dla firm i 30 kg – dla klientów indywidualnych. Jeśli przesyłka mieści się w standardowych wymiarach, a ponadto jej waga nie przekracza 30 kg można ją bez problemu nadać w punkcie samodzielnie. W Bielsku-Białej punkt Globbox zlokalizowany jest przy ul. Andersa 81 i działa od godz. 7.00 do 21.15 od poniedziałku do soboty. Kolejny punkt nadania i odbioru paczek Globbox w Bielsku-Białej znajduje się na ulicy Janowickiej 187. To jeszcze korzystniejsza oferta pod względem logistycznym, bowiem paczki można nadawać, ale i odbierać od godz. 6.00 do 22.00 – od poniedziałku do soboty, a także od 9 do 21.00 w niedzielę. Ostatni z dotychczas otwartych punktów znajduje się przy ul. Kazimierza Wielkiego 1a. Z usługi można skorzystać w godzinach od 10.00 do 17.00. Nadaj przesyłkę w Globbox i zamów kuriera dla przesyłek nietypowych, czyli niestandardowych. Gdy chcesz nadać paczkę lub paczki nie musisz wychodzić z domu, czy firmy. 

Wystarczy, że wejdziesz na stronę: globbox.net, a następnie zarejestrujesz się lub zalogujesz. W dalszym kroku możesz już dokonać wyceny przesyłki. Konieczne jest wpisanie jej rodzaju. Do wyboru jest koperta, paczka lub paleta. Następnie należy podać wagę przesyłki, jej długość, szerokość i wysokość. Istotne znaczenie ma również określenie kraju nadania i kraju odbioru. Z punktów Globbox w Bielsku-Białej przesyłki mogą trafić na krajowe adresy odbiorców, ale również za granicę. W drugim przypadku są przekazywane do transportu lotniczego. Mogą dzięki temu w stosunkowo krótkim czasie trafić do odbiorców w jednym z ponad 200 krajów. Po określeniu parametrów przesyłki wystarczy kliknąć wyceń przesyłkę. Wtedy ukazuje się lista partnerów logistycznych, którzy mogą odebrać przesyłkę, a także punktów Globbox, z których można ją nadać. W przypadku przesyłek nietypowych, które nie mają standardowych wymiarów, wymaga się trzykrotne owinięcie folią bąbelkową. Aby kurier odebrał paczkę, suma jej wymiarów nie powinna przekraczać 210 cm. Przesyłki cięższe niż 50 kg muszą być wysyłane na paletach. Tani kurier w Bielsku-Bałej, czyli Globbox oferuje możliwość śledzenia przesyłek od momentu ich odbioru przez kuriera aż do wręczenia adresatowi. Przedsiębiorcy mogą generować zbiorowe listy przewozowe i faktury, a także korzystać z odroczonych terminów płatności. W przypadku wysyłki paczki za pobraniem, trzeba opłacić dodatkowo ubezpieczenie.           

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bielsku-Białej

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: