Logo
Menu

przesyłki, tanie paczki polska francja

Paczka do Lyonu, przesyłki kurierskie z Polski

  • Nadaj z nami swoją przesyłkę do Lyonu
  • Porównaj kurierów
  • Wybierz najlepszą dla siebie opcję wysyłki!

Jak nadać paczkę do Lyonu?

Chcesz przesłać paczkę do Lyonu? – Dobrze trafiłeś! Z nami zrobisz to szybko, prosto i bezpiecznie. Współpracując z wieloma przewoźnikami działającymi na rynku polskim, jak i na rynkach międzynarodowych, możemy zaproponować atrakcyjne warunki usługi. Przekonaj się o tym, wypełniając formularz „Szybka wycena”. Po wpisaniu wszystkich niezbędnych danych uzyskasz informacje o ofertach różnych przewoźników. Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu. Wystarczy dostęp do Internetu. W ten sposób nadasz paczkę jako klient indywidualny, a jeśli występujesz w imieniu firmy, dostaniesz specjalną ofertę przesyłek międzynarodowych.

Wysyłasz regularnie?

Po rejestracji z numerem NIP od razu otrzymasz niższy cennik, a jako klient indywidualny, kody rabatowe po pierwszym zamówieniu.
 

Chcesz wysyłać paczkę, paletę, fracht?

Skorzystaj z kalkulatora kosztów i nadaj przesyłkę już dziś!
 

Ile kosztuje wysyłka do Lyonu?

Szukając najlepszej opcji dostawy paczki do Lyonu, nie musisz poświęcać czasu na przeglądanie stron internetowych różnych firm kurierskich. Wszystkie niezbędne informacje możesz znaleźć w jednym miejscu. Wystarczy, że odwiedzisz stronę GlobKurier.pl. Po wypełnieniu udostępnionego na niej formularza szybkiej wyceny uzyskasz dostęp do ofert wielu przewoźników. Dzięki temu możesz szybko porównać ich warunki. Sprawdź termin dostawy, rodzaj transportu oraz koszt usługi. Ta ostatnia będzie zależeć od kilku czynników. Znaczenie ma między innymi rodzaj transportu (wiadomo, że transport lotniczy jest droższy od drogowego) oraz polityka cenowa firmy kurierskiej. Wpływ na cenę mają też gabaryty paczki oraz jej kształt i waga.

Jak zapakować paczkę do Lyonu?

To, czy przesyłka dotrze bezpiecznie pod wskazany przez nadawcę adres, zależy w dużej mierze od sposobu, w jaki została zabezpieczona na czas transportu. Dlatego należy zwracać szczególną uwagę na sposób pakowania i zabezpieczania paczek przed ewentualnymi uszkodzeniami. Dotyczy to zarówno paczek wysyłanych na terenie Polski, jak i międzynarodowych, w tym tych, które mają zostać dostarczone do Lyonu. 

Przy zabezpieczaniu paczki na czas transportu należy użyć solidnego opakowania zewnętrznego oraz wypełniacza do paczek. Jako opakowanie zewnętrzne dobrze sprawdza się tekturowy karton dopasowany gabarytami do wielkości przesyłanego przedmiotu. Warto zabezpieczyć go z zewnątrz folią stretch, co zapewni dodatkową ochronę przed wilgocią. 

Jako wypełniacz do paczek może posłużyć bąbelkowa folia, poduszki powietrzne, skropak lub wiele innych dostępnych na rynku materiałów. Wypełniacz należy dopasować do rodzaju, wielkości i podatności danego przedmiotu na uszkodzenia. Wypełnij nim wolne przestrzenie pomiędzy przedmiotem a ścianką kartonu. Dzięki temu zawartość paczki zyska doskonałą ochronę przed uszkodzeniem i zostanie unieruchomiona w jednym miejscu, co jest niezwykle istotne podczas transportu.

Wybierając opakowanie, pamiętaj też, przesyłki o nieregularnych kształtach oraz niestandardowych rozmiarach mogą wymagać uiszczenia dodatkowej opłaty.

Przesyłki kurierskie do Lyonu

Nadawanie paczek międzynarodowych jeszcze nigdy nie było takie proste. Wysyłając paczkę kurierską do Lyonu, możesz skorzystać z jednej z wielu konkurencyjnych ofert firm przewozowych. Możesz to zrobić bez wychodzenia z domu – szybko i prosto! Wejdź na stronę GlobKurier.pl i skorzystaj z opcji szybkiej wyceny paczki. Dzięki temu będziesz mógł porównać oferty różnych firm kurierskich. A ponieważ współpracujemy ze sprawdzonymi przewoźnikami o ugruntowanej pozycji na rynku, możesz mieć pewność, że usługa będzie świadczona na najwyższym poziomie z zachowaniem zasad gwarantujących bezpieczeństwo przesyłki.

Paczka do Lyonu z GlobKurier.pl

Nadawanie przesyłek międzynarodowych może być bardzo proste. Jeżeli chcesz wysłać paczkę do Lyonu, skorzystaj z możliwości, jakie daje GlobKurier.pl. Odwiedź naszą stronę i wypełnij umieszczony na niej formularz szybkiej wyceny. Możesz to zrobić w domu, w pracy albo dowolnym wybranym przez Ciebie miejscu. Przed wypełnieniem formularza pamiętaj o zapakowaniu i właściwym zabezpieczeniu paczki przed uszkodzeniami. Pamiętaj, że wymiary podane na stronie powinny dotyczyć zapakowanej i przygotowanej do odbioru przesyłki. Następnie, korzystając z możliwości, jakie daje nasza witryna, wybierz ofertę tego przewoźnika, którego warunki najlepiej wpisują się w Twoje oczekiwania. Teraz pozostaje już tylko poczekać na przyjazd kuriera, który odbierze paczkę. Jej trasę będziesz mógł obserwować za pomocą opcji śledzenia przesyłek. W ten sposób uzyskasz też informację o tym, czy paczka dotarła pod wskazany przez Ciebie adres.

Z GlobKurier.pl przesyłki kurierskie do Lyonu mogą wysyłać klienci indywidualni oraz biznesowi. Warto też zwrócić uwagę na możliwość dostawy paczek niestandardowych. 

Przesyłki paletowe do Lyonu

Wysyłka paczek o standardowych wymiarach to tylko jedna z kilku usług świadczonych przez firmy kurierskie. Wielu z nich oferuje też przesyłki paletowe, które umożliwiają przesyłanie dużych przedmiotów lub ich większej ilości. Jeżeli chcesz skorzystać z takiej możliwości, zadbaj o odpowiednie zapakowanie i zabezpieczenie palety. Umieszczone na niej przedmioty nie mogą przemieszczać się w trakcie transportu. Przewożony towar warto dodatkowo zabezpieczyć przed wilgocią za pomocą folii. Dla przygotowanej w ten sposób palety należy wypełnić formularz na  stronie szybkiej wyceny. Teraz możesz wybrać przewoźnika, który dostarczy paletę do Lyonu.