• Kody pocztowe Żary - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Żarach.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Żarach

     Żary to niewielkie miasto w województwie lubuskim. Zamieszkuje w nim około 37 tysięcy osób, jednak ze względu na to, że jest to siedziba władz gminy, okoliczni mieszkańcy mają w Żarach wiele spraw do załatwienia. Ma to wpływ na zainteresowanie przesyłkami do miasta, kierowanymi nie tylko do osób prywatnych, ale i do wielu instytucji samorządowych. Jaki kod pocztowy Żary obowiązuje w różnych dzielnicach miasta? Sprawdź, jak prawidłowo zaadresować swoje przesyłki.

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Wyszukiwarka kodów pocztowych umożliwia odnalezienie prawidłowego kodu dla danej dzielnicy, ulicy i numeru budynku. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że jego przesyłka dotrze do adresata szybko i sprawnie bez konieczności ponownego wysyłania paczki lub listu. Prawidłowy kod pocztowy ogranicza ryzyko pomyłek na poczcie lub w firmie kurierskiej, dlatego adresat i odbiorca zawsze powinno zadbać o uniknięcie błędów w adresie. Korzystanie z wyszukiwarki kodów pocztowych jest proste i intuicyjne. Wystarczy wskazać miasto lub miejscowość, której kod chce się odnaleźć. Następnie użytkownik podaje, przy jakiej ulicy znajduje się siedziba lub mieszkanie adresata. Jeśli zna również dzielnicę i numer budynku, może je wskazać w celu uzyskania jak najdokładniejszych informacji. Wyszukiwarka kodów pocztowych umożliwia również dokonanie odwrotnego wyszukiwania. Użytkownik podaje kod pocztowy i na jego podstawie dowiaduje się, w jakim mieście lub miejscowości mieszka adresat. Taka funkcja przydaje się w szczególności w przypadku małych miasteczek i wsi, które podlegają pod urząd pocztowy znajdujący się w innym mieście.

     Lista ważnych kodów pocztowych Żary

     W Żarach obowiązuje ogólny kod pocztowy 68-200. W zależności od dzielnicy, osiedla mieszkaniowego i ulicy kod zmienia się o kilka cyfr w celu usprawnienia doręczania przesyłek. Przed wysłaniem listu lub paczki powinno się sprawdzić, w jakiej dzielnicy znajduje się adresat. Żary dzielą się na: Śródmieście, Zatorze, Kunice, Koszary i Lotnisko. Do najpopularniejszych osiedli mieszkaniowych należą natomiast: Osiedle Moniuszki, Na Zatorzu i Sportowa. Wyszukiwarka kodów pocztowych Żary przydaje się w szczególności osobom, które chcą wysłać paczkę lub list na adres prywatny. Kod 68-200 jest przypisany do takich instytucji jak:

     • Urząd Miejski
     • Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego
     • Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
     • Łużycka Wyższa Szkoła
     • Placówki pocztowe

     Dzięki temu kody pocztowe Żary rzadko sprawiają trudności, gdy wysyła się listownie podania i pisma do urzędów i podobnych instytucji.

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: