Kody pocztowe Żary - wyszukiwarka

Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Żarach.

Wyszukiwarka kodów pocztowych

    Szukanie...
    Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
    Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
    • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
    • DARMOWA REJESTRACJA
    • INDYWIDUALNA WYCENA
    Nowy projekt (17)
    Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
    • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
    • DARMOWA REJESTRACJA
    • INDYWIDUALNA WYCENA

    Wyszukiwarka kodów pocztowych w Żarach

    Żary to niewielkie miasto w województwie lubuskim. Zamieszkuje w nim około 37 tysięcy osób, jednak ze względu na to, że jest to siedziba władz gminy, okoliczni mieszkańcy mają w Żarach wiele spraw do załatwienia. Ma to wpływ na zainteresowanie przesyłkami do miasta, kierowanymi nie tylko do osób prywatnych, ale i do wielu instytucji samorządowych. Jaki kod pocztowy Żary obowiązuje w różnych dzielnicach miasta? Sprawdź, jak prawidłowo zaadresować swoje przesyłki.

    W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

    Wyszukiwarka kodów pocztowych umożliwia odnalezienie prawidłowego kodu dla danej dzielnicy, ulicy i numeru budynku. Dzięki temu użytkownik ma pewność, że jego przesyłka dotrze do adresata szybko i sprawnie bez konieczności ponownego wysyłania paczki lub listu. Prawidłowy kod pocztowy ogranicza ryzyko pomyłek na poczcie lub w firmie kurierskiej, dlatego adresat i odbiorca zawsze powinno zadbać o uniknięcie błędów w adresie. Korzystanie z wyszukiwarki kodów pocztowych jest proste i intuicyjne. Wystarczy wskazać miasto lub miejscowość, której kod chce się odnaleźć. Następnie użytkownik podaje, przy jakiej ulicy znajduje się siedziba lub mieszkanie adresata. Jeśli zna również dzielnicę i numer budynku, może je wskazać w celu uzyskania jak najdokładniejszych informacji. Wyszukiwarka kodów pocztowych umożliwia również dokonanie odwrotnego wyszukiwania. Użytkownik podaje kod pocztowy i na jego podstawie dowiaduje się, w jakim mieście lub miejscowości mieszka adresat. Taka funkcja przydaje się w szczególności w przypadku małych miasteczek i wsi, które podlegają pod urząd pocztowy znajdujący się w innym mieście.

    Lista ważnych kodów pocztowych Żary

    W Żarach obowiązuje ogólny kod pocztowy 68-200. W zależności od dzielnicy, osiedla mieszkaniowego i ulicy kod zmienia się o kilka cyfr w celu usprawnienia doręczania przesyłek. Przed wysłaniem listu lub paczki powinno się sprawdzić, w jakiej dzielnicy znajduje się adresat. Żary dzielą się na: Śródmieście, Zatorze, Kunice, Koszary i Lotnisko. Do najpopularniejszych osiedli mieszkaniowych należą natomiast: Osiedle Moniuszki, Na Zatorzu i Sportowa. Wyszukiwarka kodów pocztowych Żary przydaje się w szczególności osobom, które chcą wysłać paczkę lub list na adres prywatny. Kod 68-200 jest przypisany do takich instytucji jak:

    • Urząd Miejski
    • Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego
    • Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
    • Łużycka Wyższa Szkoła
    • Placówki pocztowe

    Dzięki temu kody pocztowe Żary rzadko sprawiają trudności, gdy wysyła się listownie podania i pisma do urzędów i podobnych instytucji.

    WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
    SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: