Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Żary

Zamów kuriera w Żarach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Żary

Żary, miasto zlokalizowane w zachodniej Polsce, w województwie lubuskim, to miasto, które posiada bogate tradycje przemysłowe. Korzystne warunki do rozwoju zawdzięcza w dużej mierze położeniu w pasie przygranicznym, jak również przedsiębiorczości mieszkańców. W Żarach dynamicznie rozwija się przemysł drzewny, metalowy, elektryczny i materiałów budowlanych. Nie ulega wątpliwości, że Pocztex to sprawdzony tani kurier w Żarach, który wyróżnia się atrakcyjną cenowo ofertą, a także szybkimi terminami realizacji zleceń. Za skorzystaniem z oferty Poczty Polskiej przemawia także 460-letnia historia państwowego przewoźnika i rozbudowana sieć placówek pocztowych: w całej Polsce jest ich 7600, w tym 6 placówek w Żarach. Zastanawiasz się jak wygodnie nadawać paczki w Żarach? Zrób to przez Internet, bez wychodzenia z domu.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Mieszkańcy Żar bardzo chętnie korzystają z usług kurierskich, w tym oferty Poczty Polskiej – Pocztexu. W Żarach istnieją różne sposoby nadawania i odbierania przesyłek. Nie wszystkie z nich są jednak wygodne – w wielu przypadkach nadawcy denerwują się, czy ich przesyłka dotrze na czas do adresata, a odbiorcy muszą jechać po swoje paczki do odległych punktów odbioru. To sprawia, że kurier Poczty Polskiej – Pocztex – przez wiele osób postrzegany jest jako najbezpieczniejsze i najpewniejsze rozwiązanie. To firma, której działalność koncentruje się całkowicie na usługach kurierskich realizowanych w modelu “od drzwi do drzwi” (door to door) – zarówno nadawanie, jak i odbieranie paczek jest możliwe bez wychodzenia z domu. Zamów kuriera Poczty Polskiej online, za pośrednictwem platformy Globkurier.pl. To prostsze niż myślisz! Wejdź na stronę główną i wypełnij formularz.

Podaj wymiary paczki – na tej podstawie od razu otrzymasz wycenę usługi u wszystkich przewoźników świadczących usługi na terenie Żar. Poczta Polska oferuje dwie opcje dostawy:
– najszybciej – Pocztex Express 24 – przesyłka w przeciągu doby dotrze do odbiorcy;
– Najtaniej i szybko – Pocztex Kurier 48 – dostawa w przeciągu 48 godzin.
Podaj dane kontaktowe i opłać zlecenie online. Zadbaj o staranne zapakowanie przesyłki, tak aby mieć pewność, że podczas transportu nic się jej nie stanie. Przekaż paczkę kurierowi – przyjedzie po odbiór pod wskazany przez Ciebie adres. Paczka zostanie dostarczona prosto pod drzwi adresata – nie będzie on musiał szukać punktu odbioru, ani zastanawiać się jak donieść ciężki pakunek do domu.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Żarach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: