Logo
Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Żary

Zamów kuriera DHL w Żarach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Żary

Kurier DHL zwykle pracuje w godz. od 8.00 do 18.00. Ponadto zawsze trzeba czekać na kuriera, który ma pojawić się w pewnym przedziale czasowym, co sprawia, że traci się czas, który można by było poświęcić na inne czynności, choćby odwiedzenie hurtowni. Ale wcale nie trzeba reorganizować zajęć, bo można skorzystać z jednego z punktów DHL POP w Żarach. Najdłużej działający punkt kurierski DHL zlokalizowany jest na stacji paliw Moya. Jest ona otwarta przez całą dobę, ale w tym miejscu możesz jedynie odbierać przesyłki, bo nadanie jest niedostępne. Jeśli chcesz nadać przesyłkę kurierem DHL w Żarach, to wybierz jeden z punktów w sklepie Żabka. Te sklepy są otwarte w godz. od 6.00 do 23.00 i wtedy możesz nadawać przesyłki o wadze do 31,5 kg i wielkości do 120x60x60 cm. Jeśli chodzi o odbiór przesyłek, to możliwe jest odebranie takiej, która waży do 25 kg i ma wielkość do 80x60x60 cm. Wszystkie inne są kierowane na adres odbiorcy.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Jeśli chcesz wyprzedzić swoją konkurencję w branży e-commerce, to musisz koniecznie obniżyć koszty wysyłki towarów. Można to zrobić w prosty sposób. Niezależnie czy prowadzisz swoją działalność w Żarach, czy innej miejscowości, do dyspozycji masz brokera Globkurier.pl, gdzie wycenisz przesyłki i zamówisz kuriera DHL. Możesz też opłacić kuriera i udać się do punktu DHL POP. W Żarach jest 11 punktów nadania i odbioru oraz dodatkowy jeden punkt odbioru na wspomnianej stacji paliw. Poza Żabkami przesyłki możesz nadać także w sklepie ABC, który jest zlokalizowany przy ul. Zawiszy Czarnego 4 i otwarty od poniedziałku do piątku w godz. od 6.00 do 22.00. Jest też punkt nadania i odbioru w sklepie Lidl przy ul. Katowickiej 30, który jest otwarty od poniedziałku do soboty w godz. od 6.00 do 22.00, a także w niedzielę – od 9.00 do 19.00. W Żabkach można odbierać przesyłki za pobraniem do kwoty 1000 zł. Najtaniej zamówisz kuriera poprzez platformę Globkurier.pl, która umożliwia założenie darmowego konta.

Od tego momentu możesz wyceniać przesyłki. Wystarczy, że wpiszesz wszystkie wymiary paczki i jej wagę, a następnie klikniesz “wyceń przesyłkę”. Z listy dostępnych kurierów możesz wybrać kuriera DHL. Zamów kuriera na tej platformie, a zaoszczędzisz nawet 70% w stosunku do oferty przewoźnika, bo wszystkie stawki są negocjowane. Możliwe jest generowanie zbiorowych listów przewozowych, można też korzystać z opcji odroczenia płatności, która dostępna jest dla firm. Wszyscy zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne mogą śledzić swoje przesyłki po zalogowaniu na konto w platformie. Dostępne są powiadomienia. Można też liczyć na wsparcie reklamacyjne w razie niedostarczenia, zniszczenia czy wybrakowania przesyłki. Stronę Globkurier.pl wyróżnia czytelny interface, zatem każdy początkujący poradzi sobie z nadaniem przesyłki. Warto skorzystać z tej oferty, by móc obniżyć znacząco koszty wysyłki. To wygodna i bezpieczna forma opłacania i nadawania przesyłek.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Żarach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: