• Kody pocztowe Sandomierz - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Sandomierzu.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Sandomierzu

     Sandomierz leży na terenie województwa świętokrzyskiego. Miasto liczy niewiele ponad 23 tysiące mieszkańców, jednak jest dobrze znane za sprawą rozwijającej się turystyki i serialu Ojciec Mateusz. Sandomierz stanowi ważny punkt dla okolicznych wsi i miasteczek, które przyjeżdżają do niego w celu załatwienia spraw urzędowych, korzystania z opieki medycznej i oferty edukacyjnej lokalnych szkół. Sprawy urzędowe można załatwić również listownie. W tym celu powinno się sprawdzić dokładnie, jaki kod pocztowy Sandomierz obowiązuje dla danej lokalizacji.

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Lista kodów pocztowych Sandomierz zawiera informacje o wszystkich kodach, które obowiązują na terenie Sandomierza z uwzględnieniem ulic oraz numerów budynków. Dzięki temu umożliwia uzupełnienie adresu o prawidłowe liczby, odpowiadające konkretnemu urzędowi pocztowemu i lokalizacji w Polsce. Wyszukiwarka daje pełny dostęp do listy kodów pocztowych bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Użytkownik może z niej skorzystać dowolną liczbę razy, by uzupełnić adres osoby prywatnej, szkoły, szpitala lub instytucji publicznej o odpowiedni kod pocztowy. Wyszukiwarka podaje wyniki na podstawie nazwy miejscowości, ulicy i województwa. Użytkownik może również dokonać wyszukiwania na podstawie kodu pocztowego bez znajomości reszty adresu. Kod umożliwi sprawdzenie, do jakiej miejscowości go przypisano. Taka funkcja przyda się również, gdy kilka miejscowości ma taką samą nazwę. Wyszukiwarka poda, w jakim województwie leży dane miasto lub wieś, co pozwoli prawidłowo zlokalizować jej położenie.

     Lista ważnych kodów pocztowych Sandomierz

     Podział administracyjny miasta obejmuje 20 części Sandomierza. Kod pocztowy Sandomierz jest zatem nieco inny w zależności od tego, czy adresat znajduje się na: Rokitku, Mokoszynie, Ostrówku, Kamieniu Plebańskim, Krakówce itp. W mieście wyznaczono ponad 200 ulic, które dodatkowo mają wpływ na kod pocztowy. Podobnie jest w przypadku okolicznych miejscowości takich jak: Milczany, Kobierniki i Strochcice. Sprawdzanie prawidłowości kodów w adresach przyśpiesza dostarczanie przesyłek i listów na terenie całego Sandomierza. W Sandomierzu podstawowy kod pocztowy to 27-600. Przypisano do niego:

     • Urząd Miejski przy Placu Księcia Józefa Poniatowskiego 3
     • Szpital przy ulicy Zygmunta Schinzla 13
     • Wyższą Szkołę Humanistyczno-Przyrodniczą przy ulicy Adama Mickiewicza 9
     • atrakcję turystyczną Świat Ojca Mateusza przy Rynku

     W przypadku adresów prywatnych wskazane jest stosowanie kodów pocztowych przypisanych do konkretnych ulic i dzielnic.

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: