• globbox

  GlobBox Sandomierz

  Sprawdź ofertę GlobBox w Sandomierzu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  GlobBox Sandomierz

  Mieszkasz w Sandomierzu i chcesz nadać paczkę? Niezależnie od tego, czy robisz to jako osoba prywatna czy przedsiębiorca z pewnością nie chcesz przepłacać. Z jakiej oferty warto więc skorzystać? Wśród tych, które cieszą się obecnie sporym zainteresowaniem z pewnością warto wymienić Globbox. Sandomierz podobnie jak inne miasta Polski jest miastem, w którym nie brakuje miejsc, w których możesz zamówić kuriera tej firmy.

  Nadaj przesyłkę z GlobBox

  Jeśli uważasz, że oferta Globbox w Sandomierzu jest dla ciebie atrakcyjna skorzystaj z prostych rozwiązań dostępnych bez wychodzenia z domu. Zamów kuriera z Globkurier.pl. To bardzo proste i intuicyjne. Na górze serwisu znajdziesz formularz do szybkiej wyceny paczek. Wystarczy, że podasz jej wagę oraz wymiary a następnie wybierzesz ofertę Globbox. Paczkę możesz zostawić w jednym z punktów działających na terenie Sandomierza lub też zamówić kuriera, który odbierze ją w twoim domu. Za pośrednictwem strony Globkurier.pl bez trudu wydrukujesz list przewozowy czy opłacisz zamówienie. Co więcej, cena dla zarejestrowanych użytkowników jest jeszcze bardziej atrakcyjna, dzięki czemu zapłacisz mniej nie rezygnując z najwyższej jakości usług kurierskich.

  Mieszkańcy Sandomierza mogą skorzystać z dwóch punktów Globbox, w których można wygodnie i szybko nadać paczkę. Pierwszy z nich znajduje się w Kauflandzie na ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego i czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00 co daje możliwość swobodnego dostarczenia paczki w dowolnym czasie. Drugi z punktów Globbox w Sandomierzu znajduje się na ulicy Adama Mickiewicza 8. Globbox to polska firma, która współpracuje obecnie z 50 przewoźnikami zajmującymi się usługami kurierskimi. W swojej ofercie ma szeroki zakres przesyłek krajowych czy międzynarodowych. To co wyróżnia Globbox na tle innych firm kurierskich to z całą pewnością bardzo atrakcyjna oferta. Wspomnieć należy chociażby o tym, że ceny paczek Globbox zaczynają się od 11,99 zł.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sandomierzu

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: