Logo
Menu

globbox

GlobBox Sandomierz

Sprawdź ofertę GlobBox w Sandomierzu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Sandomierz

Mieszkasz w Sandomierzu i chcesz nadać paczkę? Niezależnie od tego, czy robisz to jako osoba prywatna czy przedsiębiorca z pewnością nie chcesz przepłacać. Z jakiej oferty warto więc skorzystać? Wśród tych, które cieszą się obecnie sporym zainteresowaniem z pewnością warto wymienić Globbox. Sandomierz podobnie jak inne miasta Polski jest miastem, w którym nie brakuje miejsc, w których możesz zamówić kuriera tej firmy.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Jeśli uważasz, że oferta Globbox w Sandomierzu jest dla ciebie atrakcyjna skorzystaj z prostych rozwiązań dostępnych bez wychodzenia z domu. Zamów kuriera z Globkurier.pl. To bardzo proste i intuicyjne. Na górze serwisu znajdziesz formularz do szybkiej wyceny paczek. Wystarczy, że podasz jej wagę oraz wymiary a następnie wybierzesz ofertę Globbox. Paczkę możesz zostawić w jednym z punktów działających na terenie Sandomierza lub też zamówić kuriera, który odbierze ją w twoim domu. Za pośrednictwem strony Globkurier.pl bez trudu wydrukujesz list przewozowy czy opłacisz zamówienie. Co więcej, cena dla zarejestrowanych użytkowników jest jeszcze bardziej atrakcyjna, dzięki czemu zapłacisz mniej nie rezygnując z najwyższej jakości usług kurierskich.

Mieszkańcy Sandomierza mogą skorzystać z dwóch punktów Globbox, w których można wygodnie i szybko nadać paczkę. Pierwszy z nich znajduje się w Kauflandzie na ulicy Eugeniusza Kwiatkowskiego i czynny jest od poniedziałku do soboty w godzinach 7.00-21.00 co daje możliwość swobodnego dostarczenia paczki w dowolnym czasie. Drugi z punktów Globbox w Sandomierzu znajduje się na ulicy Adama Mickiewicza 8. Globbox to polska firma, która współpracuje obecnie z 50 przewoźnikami zajmującymi się usługami kurierskimi. W swojej ofercie ma szeroki zakres przesyłek krajowych czy międzynarodowych. To co wyróżnia Globbox na tle innych firm kurierskich to z całą pewnością bardzo atrakcyjna oferta. Wspomnieć należy chociażby o tym, że ceny paczek Globbox zaczynają się od 11,99 zł.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sandomierzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: