Logo
Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Sandomierz

Zamów kuriera UPS w Sandomierzu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Sandomierz

UPS jest w Sandomierzu jedną z przodujących firm kurierskich. Jej popularność wynika głównie z wprowadzonych przez firmę rozwiązań, znacznie rozszerzających dostęp do usług przewoźnika. Niebagatelny wpływ na wziętość i poważanie firmy UPS, mają także wprowadzone przez przewoźnika świadczenia dodatkowe. Pierwszym z kroków, które doprowadziły firmę do sukcesu, było utworzenie sieci drobnych punktów obsługujących przesyłki i funkcjonujących pod nazwą UPS Access Point. Dla mieszkańców Sandomierza UPS oddał trzy punkty obsługi przesyłek. Mieszczą się one na ul. Opatowskiej 6, w placówce “Minuta 8”, w punkcie UPS Access Point, pod adresem Błonie 18 oraz na ul. Armii Krajowej 13, w sklepie jubilerskim “Dapis”.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Bardzo wygodnym sposobem nadawania przesyłek w UPS jest wykorzystanie Internetu. Bowiem, zlecenie usługi drogą elektroniczną, niesie ze sobą możliwość zamówienia kuriera, po odbiór nadanej paczki, spod wskazanego adresu. Przesyłki można nadawać za pośrednictwa platformy transportowej GlobKurier.pl. Wystarczy bowiem po wejściu na stronę główną i podać takie dane jak kraj nadania i odbioru przesyłki, jej wymiary i waga oraz ilość paczek. Po kliknięciu w zakładkę “Wyceń przesyłkę” system wyświetla listę dostępnych firm kurierskich. Wraz z indywidualnymi cenami za usługę. Jest to etap, w którym należy wybrać przewoźnika UPS i opcjonalnie zaznaczyć usługę zamówienia kuriera.

Proces nadawania przesyłki zamyka się uregulowaniem opłaty za zlecenie oraz wydrukowaniem i naklejeniem na paczkę listu przewozowego. Korzystanie z platformy jest bardzo korzystne, głównie z uwagi na niewiarygodnie niskie ceny za nadania. Bowiem platforma transportowa, oferuje stawki cenowe za usługi, niższe nawet o 70%, w porównaniu do cen, proponowanych bezpośrednio przez firmy kurierskie. Dodatkowo, GlobKurier.pl nie wymaga obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Ponadto sam system rejestracji zleceń jest bardzo prosty w obsłudze.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Sandomierzu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: