• Kody pocztowe Ostróda - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Ostródzie.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Ostródzie

     Każdy, kto wysyła listy i przesyłki kurierskie wie jak ważne jest prawidłowe zaadresowanie paczki lub koperty. Niestety, nie zawsze mamy informację o tym jaki kod pocztowy w Ostródzie należy wypisać. W skutek tego przesyłki doręczane są z opóźnieniem lub nie docierają do odbiorców. Nie musi tak jednak być. Istnieją proste sposoby na to by sprawdzić kod pocztowy w Ostródzie, który należy podać. Wystarczy nam jedynie kilka chwil oraz dostęp do internetu.

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Zarówno w przypadku kodów pocztowych w Ostródzie, jak i w innych miejscowościach możemy sprawdzić je za pomocą bardzo wygodnego, praktycznego narzędzia jakim jest wyszukiwarka kodów pocztowych. To przejrzysty formularz, w którym podajemy miejscowość oraz ulicę, na którą ma dotrzeć przesyłka. Wystarczy kliknąć by dowiedzieć się jaki jest prawidłowy kod pocztowy. Co więcej, możemy również podać kod pocztowy by dowiedzieć się z jakiej miejscowości została nadana przesyłka. Wyszukiwarka jest niezawodna – nie musimy więc obawiać się, że kod pocztowy jaki nam wskazuje jest nieprawidłowy. Pozwala też zaoszczędzić sporo czasu. Podsumowując, jeśli zastanawiasz się jaki kod pocztowy Ostródy powinien znaleźć się na twoim liście lub paczce skorzystaj z naszej wyszukiwarki kodów pocztowych. To zdecydowanie najłatwiejsze a przy tym najbardziej pewne rozwiązanie, dzięki któremu prawidłowo zaadresujesz swoją przesyłkę.

     Lista ważnych kodów pocztowych Ostróda

     Ostróda to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, które jest również siedzibą gminy oraz powiatu. Choć na terenie tego miasta obowiązuje obecnie jeden kod pocztowy w pobliskich miejscowościach są one inne, co sprawia, że dochodzi do pomyłek, ponieważ zdarza się, że adresujący paczkę sugeruje się nazwą gminy a nie miejscowości. Pamiętajmy więc, że chcąc nadać przesyłkę lub list do Ostródy powinniśmy wykorzystywać w większości wypadków kod pocztowy 14-100. Tylko wówczas możemy mieć pewność, że szybko dotrze ona pod właściwy adres.

     • 14-100 ul. Adama Mickiewicza 15; Placówka Pocztowa
     • 14-100 ul. Stefana Jaracza 20; Placówka Pocztowa
     • 14-100 ul. Seweryna Pieniężnego 47 B; Placówka Pocztowa
     • 14-100 ul. Adama Mickiewicza 24; Urząd Miasta
     • 14-100 ul. Jana III Sobieskiego 1; Urząd Gminy

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: