• Kurier DHL logo

  Kurier DHL Ostróda

  Zamów kuriera DHL w Ostródzie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier DHL Ostróda

  Aby zamówić kuriera DHL w Ostródzie, nie musisz czekać na niego w domu czy firmie, możesz udać się do wybranego punktu DHL POP, skąd kurier odbierze Twoją paczkę i przekaże do adresata bądź innego punktu DHL POP w tym samym lub innym mieście. To niezwykle wygodne, bo można nadać paczkę w pasujących godzinach, np. wcześnie rano czy późno wieczorem. W Ostródzie znajduje się 14 punktów nadania i odbioru, w tym DHL POP ODO przy ul. Mikołaja Kopernika 8a. Ten punkt czynny jest w godzinach od 6.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty oraz od 8.00 do 20.00 w niedzielę. Oczywiście znajdziesz punkty otwarte dłużej. Takie znajdują się w Żabkach, które są zwykle czynne od 6.00 do 23.00 od poniedziałku do niedzieli. Zlokalizowane są między innymi przy ul. Pieniężnego 41, Krzywej 1, czy Czarnieckiego 59b. W każdym punkcie możesz odbierać przesyłki o wymiarach do 80x60x60 cm i wadze do 25 kg, a także nadawać przesyłki do 31,5 kg o wymiarach do 120x60x60 cm. Można również odbierać przesyłki za pobraniem do kwoty 1000 zł. Oferta jest zatem bardzo korzystna. Punkty nadania i odbioru w Ostródzie znajdują się także w sklepach Lidl i Kaufland, a także na stacji benzynowej Shell. Ten ostatni zlokalizowany jest przy ul. Plebiscytowej 3 i dostępny niemal przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Jeśli zatem chcesz skorzystać z kuriera bardzo późno czy też w nocy, to masz taką możliwość.

  kurier dhl

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Prowadzenie działalności gospodarczej w branży e-commerce w Ostródzie wymaga ciągłego szukania oszczędności. Duże znaczenie ma znalezienie taniego kuriera, bowiem klienci zwracają dużą uwagę za cenę przesyłki. Również wysyłając paczki z tego miasta prywatnie czy w ramach nierejestrowanej działalności trzeba znaleźć korzystną opcję cenową za przesyłkę. Taką oferuje Globkurier.pl, gdzie można znaleźć ofertę kuriera DHL. Możesz tu w kilka chwil założyć konto, a następnie wyceniać swoje przesyłki. Oferta dostępna jest zarówno dla osób prywatnych, jak i firm. Można liczyć na wycenę niższą nawet o 70% niż u przewoźnika. Dodatkowo jest pełne wsparcie w procesie reklamacyjnym w przypadku niedostarczenia, zgubienia, czy zniszczenia paczki. Można śledzić przesyłki na każdym etapie aż do odbioru i korzystać z powiadomienia SMS.

  Panel klienta jest tutaj niezwykle intuicyjny i nawet osoba, która korzysta z platformy po raz pierwszy bez problemu poradzi sobie z zamówieniem kuriera. Należy wpisać wymiary przesyłki, to znaczy jej długość, szerokość i wysokość, a także wagę. Na końcu trzeba też zaznaczyć ilość przesyłek o tych samych wymiarach. Można generować zbiorowe listy przewozowe. Opłata online za przesyłkę jest szybka i już można drukować list przewozowy. Potem wystarczy udać się do wybranego punktu nadania DHL w Ostródzie. To naprawdę proste, dlatego zamów kuriera DHL i ciesz się niską ceną przesyłki i możliwością zaoferowania Twoim klientom czy odbiorcom najlepszej dostawy.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ostródzie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: