Menu

kurier InPost

Kurier InPost Ostróda

Zamów kuriera InPost w Ostródzie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Ostróda

Prowadząc działalność gospodarczą w branży e-commerce, konieczne jest dostosowanie swojej oferty jeśli chodzi o wysyłkę towarów do potrzeb klientów. Jeśli wysyłasz swoje paczki do Ostródy bądź prowadzisz działalność w Ostródzie, to na pewno interesuje Cię ile punktów nadania i odbioru InPost znajduje się w mieście i jak najwygodniej nadać paczkę. Tego wszystkiego dowiesz się z naszego krótkiego poradnika. Chcąc nadać paczkę lub też odebrać w Ostródzie można skorzystać z paczkomatów InPost lub Paczkopunktów. W Ostródzie znajdziesz 15 Paczkomatów i 5 Paczkopunktów, a więc całkiem sporo i na pewno znajdziesz dogodną lokalizację do nadania lub odbioru paczki. Paczkopunkty znajdziesz przy ul. Niepodległości 2a, 21 Stycznia 3b, Jana Pawła II 9, Drwęckiej 28 i Grunwaldzkiej 19. Paczkomaty są czynne 24/7, zatem można nadawać i odbierać paczki wygodnie, wtedy kiedy się chce. Oczywiście na odbiór jest zwykle 48 godzin, jednak korzystając z aplikacji mobilnej odbiorca może przedłużyć możliwość odbioru o kolejne 24 h uiszczając odpowiednią opłatę. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które przypomniały sobie o odbiorze paczki w ostatniej chwili albo takich, które nie mają czasu jej odebrać. Dzięki temu można przedłużyć możliwość odbioru, zanim przyjedzie kurier InPost i paczka wróci do nadawcy.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Wchodząc na stronę Globkurier.pl możesz szybko wycenić swoją przesyłkę, wpisując jej parametry w odpowiednie pola. Jeśli wysyłasz więcej przesyłek o tym samym wymiarze, zaznaczasz także ilość. Domyślnie ustawiony jest kraj nadania i odbioru, czyli Polska. Wystarczy, że klikniesz “wyceń przesyłkę” i wśród najtańszych opcji kuriera w Ostródzie na pewno pojawi się kurier InPost. Warto wiedzieć, że większe paczki można wysłać tylko kurierem. Dotyczy to przesyłek do 30 kg. Z kolei w paczkomacie można nadawać paczki do 25 kg w trzech dostępnych wymiarach. Gabaryt A to 80 x 380 x 640 mm, Gabaryt B to 190 x 380 x 640 mm, a Gabaryt C to 410 x 380 x 640 mm. Minimalna wysokość w przypadku gabarytu A to 1 mm, w odniesieniu do gabarytu B – 81 mm, a jeśli chodzi o gabaryt C – 191 mm. Kurier może odebrać przesyłkę do nadania w Ostródzie do godz. 14.00.

Zatem zamów kuriera InPost, jeśli takie rozwiązanie jest dla Ciebie najwygodniejsze albo wybierz nadanie w Paczkopunkcie lub Paczkomacie w Ostródzie. Najlepiej zrobić to na platformie Globkurier.pl. Po wybraniu kuriera opłać przesyłkę, wydrukuj list przewozowy i czekaj na kuriera w wyznaczonej godzinie. Możesz oczywiście skorzystać z opcji paczkomatu, wybrać ją, opłacić, wydrukować etykietę i udać się do punktu najbliżej Twojej lokalizacji w Ostródzie. Musisz wiedzieć, że stawki w Globkurier.pl są negocjowane i nawet o 70% niższe niż u przewoźnika. Warto zatem nawiązać stałą współpracę. Założenie konta w Globkurier.pl jest całkowicie darmowe. Po nadaniu przesyłki można śledzić ją w systemie po zalogowaniu. Dostępne jest też pełne wsparcie w przypadku reklamacji usługi.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ostródzie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: