• Kody pocztowe Myszków - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Myszków.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Myszkowie

     Myszków jest niewielkim miastem, położonym w woj. śląskim. Jego nazwa powstała w wyniku połączenia wielu mniejszych miejscowości, które po wcieleniu do miasta, stały się jego dzielnicami. Pomimo, iż Myszków dzieli się na 22 dzielnice, adresowanie korespondencji do jego mieszkańców, nie powinno stanowić problemu. Głównie z uwagi, na fakt, iż jako nieduże miasto, nie posiada ono kilkunastu, a nawet kilkudziesięciu kodów. Jaki zatem kod pocztowy jest przypisany do Myszkowa?

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     Wybierz wyszukiwarkę kodów pocztowych na GlobKurier.pl. Posiada ona bowiem przyjazny, mocno intuicyjny i prosty w obsłudze panel wyszukiwania. Pozwala on na wyszukanie dowolnej miejscowości w Polsce, a także na weryfikację poprawności kodu pocztowego. Wystarczy wprowadzić nazwę miejscowości i ulicy, a nawet tylko ich fragmenty. W przypadku wpisania jedynie urywków pojęć, wyszukiwarka wyświetli wszystkie warianty nazw miast i ulic. Ważnym jest, by prawidłowo wybrać powiat, ponieważ w Polsce nazwy niektórych miejscowości powtarzają się wielokrotnie na terenach rozmaitych powiatów. Ponadto, w przypadku niektórych miast, nazwy powiatów różnią się od nazwy samego miasta. Istotnym jest również fakt, iż wyszukiwarka kodów pocztowych jest też bardzo pomocna, w sytuacji poszukiwania adresu, na podstawie kodu pocztowego. W takim przypadku wystarczy wprowadzić do wyszukiwarki kod pocztowy lub jego fragment, by wyświetliły się wszystkie możliwe wyniki. Warunkiem koniecznym jest podanie najmniej trzech pierwszych cyfr kodu. Przy zbyt krótkim fragmencie, wyszukiwarka wyświetli jedynie ostrzeżenie informujące, iż zapytanie wyrzuca zbyt wiele wyników i należy wrócić do strony wyszukiwania, celem podania dokładniejszych danych.

     Lista ważnych kodów pocztowych Myszków

     Kod pocztowy Myszków, podobnie jak wszystkie kody w kraju, ukrywa w cyfrach istotne informacje. Pierwsza cyfra określa okręg pocztowy, natomiast pozostała część Pocztowego Numeru Adresowego, określa konkretny Urząd Pocztowy. Reasumując, w przypadku Myszkowa nie istnieje lista kodów pocztowych Myszków, bowiem praktycznie jeden kod obowiązuje dla miasta i okolicznych miejscowości. Osoby, które jednak potrzebują potwierdzenia dotyczącego poprawności kodu pocztowego dla Myszkowa, mogą skorzystać z wyszukiwarki kodów pocztowych. Miasto Myszków jest oznaczone kodem 42-300. Kod ten obowiązuje także dla całego powiatu i obejmuje takie miejscowości jak:

     • Czatachowa
     • Jaroszów
     • Jaworznik
     • Kotowice
     • Przybynów
     • Suliszowice

     Jedynym wyjątkiem jest AP Myszków, ul. Kościuszki 12, dla którego obowiązuje kod 42-303.

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: