Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Myszków

Zamów kuriera w Myszkowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Myszków

Myszków to miasto położone w województwie śląskim, położone nad rzeką Wartą. Historycznie stanowił część Małopolski. Od setek lat Myszków związany był z przemysłem metalurgicznym – już w XVIII wieku wytapiano stal z tutejszej huty żelaza. Obecnie nadal działają tu zakłady przemysłowe, a jednocześnie dynamicznie rozwijają się inne branże gospodarki – powstają liczne nowe firmy i inwestycje. To powoduje duże zainteresowanie usługami kurierskimi, w tym ofertą Poczty Polskiej. Mieszkańcy Myszkowa mogą korzystać z ofert wielu różnych firm kurierskich. Wielu z nich jednak od lat przywiązanych jest do oferty Poczty Polskiej, która kojarzy się z zaufaniem i dobrą renomą państwowego przewoźnika. Poczta Polska świadczy swoje usługi na ziemiach polskich od ponad 460 lat. Obecnie posiada rozbudowaną sieć 7600 placówek, urzędów i filii oraz zatrudnia ponad 7000 pracowników, którzy dbają o to, by dostarczać paczki punktualnie i w nienaruszonym stanie.

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Wiele osób przyzwyczajonych jest do nadawania paczek w urzędach pocztowych. Zamów kuriera Poczty Polskiej w Myszkowie za pomocą platformy Globkurier.pl – możesz zrobić to komfortowo i łatwo, bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić krótki formularz dostępny pod adresem strony i podać wymiary paczki. Od razu poznasz różne możliwości wysyłki paczki i ich koszty. Wybierz jedną z ofert Poczty Polskiej Oprócz tradycyjnej obsługi w urzędach pocztowych Poczta Polska oferuje również usługi kurierskie realizowane w modelu “od drzwi do drzwi” (door to door). W tym celu powołano osobną firmę należącą do Poczty Polskiej SA – Pocztex. Wybór Pocztexu oznacza dla klienta wiele korzyści, a przede wszystkim:
bardzo szybkie terminy realizacji – w zależności od wybranej opcji (Pocztex Kurier 48 lub Pocztex Kurier 24) przesyłka dociera do odbiorcy w przeciągu 24 lub 48 godzin. Można nawet wskazać preferowane godziny dostawy np. do południa

– niskie ceny – koszt wysyłki uzależniony jest od wymiarów przesyłki i wybranych dodatkowych usług, zwykle jednak klienci wskazują, że Pocztex to tani kurier w Myszkowie.
Zapłać za zlecenie. Kurier przyjedzie po odbiór paczki pod adres, który wskażesz. Przesyłka zostanie szybko i sprawnie dostarczona do odbiorcy. Pamiętaj o tym, że po nadaniu zawsze możesz sprawdzić, gdzie znajduje się Twoja paczka. W tym celu wejdź na stronę Globkurier.pl i podaj numer przesyłki.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Myszkowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: