Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Myszków

Zamów kuriera DHL w Myszkowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Myszków

Bez wątpienia kurier DHL jest tym, który cieszy się sporym uznaniem wśród klientów. Co ważne w każdym mieście także w Myszkowie można znaleźć wiele punktów nadania i odbioru. DHL POP znajdują się w całym mieście. Zlokalizowane są w sklepach Żabka, ABC, Lidl, Leviatan czy Kaufland. Oczywiście paczki można nadawać i odbierać również w oddziale DHL, który zlokalizowany jest przy ul. Sikorskiego 55D. Jest otwarty od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 17.00. Można nadawać paczki do 31,5 kg o wymiarach do 120x60x60 cm. Nadanie podobnie jak w innych punktach możliwe jest z gotową etykietą. Zatem zamów kuriera DHL online, wydrukuj etykietę i udaj się do wybranego punktu. Oczywiście masz możliwość wykonania tych czynności i zamówienia kuriera pod drzwi. Jeśli szukasz długo działającego punktu nadania i odbioru w Myszkowie, to zlokalizowany jest przy ul. Wolności 25, gdzie znajduje się sklep Żabka. Tu możesz nadawać i odbierać przesyłki w godz. od 6.00 do 23.00. Można odbierać paczki do 25 kg, o wymiarach 80x60x60 cm, także za pobraniem do kwoty 1000 zł. Co ważne sklepy Żabka otwarte są od poniedziałku do niedzieli. Oczywiście dostawa paczek odbywa się od poniedziałku do piątku według godzin pracy kuriera DHL. Inne tak długo działające punkty w mieście zlokalizowane są przy ul. Wolności 20 a, Pułaskiego 37, Słowackiego 6, Kwiatkowskiego 4, Kościuszki 55, Wyszyńskiego 2/4, Jana Pawła II 4, Modrzejowskiej 2, czy Jedwabnej 27. W Myszkowie znajduje się przynajmniej 19 punktów nadania i odbioru, zatem na pewno znajdziesz dogodną lokalizację.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Paczki można nadawać kurierem DHL szybko i tanio. Nie trzeba tego robić poprzez główną stronę, gdyż do dyspozycji jest platforma dla usług kurierskich i przewozowych, gdzie ceny są negocjowane i przez to bardzo korzystne. Prowadząc działalność w branży e-commerce w Myszkowie, czy po prostu chcąc nadać przesyłkę w tym mieście, można to zrobić za pośrednictwem tej platformy, bo wycena jest łatwa i szybka. Kurier DHL Myszków dostępny jest na platformie Globkurier.pl. Wystarczy, że założysz konto, co trwa dosłownie chwilę, a następnie wycenisz przesyłkę wpisując jej wymiary. Podaj długość, szerokość i wysokość paczki, a także jej wagę, a następnie wskaż ilość. Na pewno wysyłanie większej ilości paczek o tych samych wymiarach bardzo się opłaca.

Następnie po kliknięciu wyceny pokażą Ci się dostępne opcje, czyli lista kurierów. Wystarczy, że wybierzesz DHL, a następnie wprowadzisz dane potrzebne do wygenerowania listu przewozowego i opłacisz przesyłkę online. Potem możesz już udać się do wybranego punktu nadania w Myszkowie albo oczekiwać na kuriera DHL, w zależności od wybranej opcji. Masz możliwość śledzenia swojej przesyłki na każdym etapie, a także otrzymania powiadomienia SMS o jej dostarczeniu. Globkurier.pl jest korzystny zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Można zyskać wycenę niższą nawet o 70% w stosunku do ceny rynkowej przewoźnika. Ponadto dostępne są odroczone terminy płatności.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Myszkowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: