• Kody pocztowe Chrzanów - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w Chrzanowie.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA
     Nowy projekt (17)
     Znalazłeś kod pocztowy? Zarejestruj się i wysyłaj jeszcze taniej!
     • ZYSKAJ RABATY OD RAZU PO ZALOGOWANIU
     • DARMOWA REJESTRACJA
     • INDYWIDUALNA WYCENA

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Chrzanowie

     Kody pocztowe stanowią istotną informację w obiegu przesyłek. Ułatwiają one bowiem prawidłowe sortowanie. W poszczególnych krajach obowiązują kody, poprzedzone symbolami literowymi krajów. Oznaczniki te, składają się z reguły z jednego lub dwóch znaków. W Polsce kody pocztowe mają format xx-xxx. I umieszcza się je pod nawą miejscowości. Służą między innymi do odróżniania miejscowości, posiadających identyczne nazwy. Wynika o z faktu, iż są one niepowtarzalne, przypisane do konkretnych, województw, miast i mniejszych miejscowości. Jak zatem należy czytać kody pocztowe? I jaki kod pocztowy obowiązuje dla Chrzanowa?

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     W sieci Internet jest dostępnych kilka wyszukiwarek kodów pocztowych. Celem odnalezienia prawidłowego kodu, należy wprowadzić hasło: “Kody pocztowe Chrzanów”. Przy czym należy mieć na uwadze, iż najbardziej optymalną będzie wyszukiwarka, obejmująca województwo wyszukiwanej miejscowości. Kod pocztowy dla Chrzanowa można również pozyskać po wprowadzeniu hasła “Wyszukiwarka kodów”. Po skorzystaniu z drugiej opcji otworzą się linki do wyszukiwarek, które pozwalają odnaleźć kody dla dowolnej miejscowości w Polsce. Wystarczy do wyszukiwarki wprowadzić w pole miejscowość i ulica fragmenty nazw. Wyszukiwarka sama odnajdzie wszystkie warianty nazw miast i ulic. Bezsprzecznie, nie należy natomiast wpisywać numerów domów ani skrótów typu ul. czy al. Natomiast, w przypadku mniejszych miejscowości, takich jak Chrzanów, wystarczy wprowadzić nazwę miejscowości i województwo. W sytuacji powtarzających się nazw miejscowości, ważnym jest, by prawidłowo określić także powiat i gminę. Wyszukiwarka działa też “w drugą stronę”. Oznacza to, że po wprowadzeniu numeru kodu pocztowego, wyświetlą się nazwy wszystkich miejscowości przypisanych do danego kodu pocztowego.

     Lista ważnych kodów pocztowych Chrzanów

     Podstawowy kod pocztowy dla Chrzanowa w woj. lubelskim, powiecie janowskim ma postać 23-205. Kodem tym oznacza się także miejscowości: Chrzanów Drugi, Trzeci oraz Czwarty oraz miejscowość Chrzanów (Dąbrowa). Chrzanów w woj. świętokrzyskim oznaczony jest kodem: 28-133, od numeru 1 do końca, po obydwu stronach miejscowości. Chrzanów z woj. małopolskiego posiada w całej miejscowości kod 32-500. Z kolei, w całym Chrzanowie leżącym w woj. dolnośląskim, obowiązuje kod: 55-040. Widocznym jest, że kody pocztowe dla miejscowości Chrzanów różnią się oznaczeniem cyfrowym, w zależności od województwa. Zatem celem wyszukania prawidłowego numeru kodu, w czym może także pomóc lista kodów pocztowych Chrzanów, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki kodów.

     • 32-500 ul. Piłsudskiego Józefa 2A; Placówka Pocztowa
     • 32-500 Rynek 10; Placówka Pocztowa
     • 32-500 ul. Jana Pęckowskiego 5; Placówka Pocztowa

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: