Menu

kurier InPost

Kurier InPost Chrzanów

Zamów kuriera InPost w Chrzanowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Chrzanów

Nadawanie przesyłek w paczkomacie w Chrzanowie jest łatwe i szybkie. Wystarczy znaleźć dogodny adres blisko swojej lokalizacji, a także dysponować etykietą i dobrze opakowaną przesyłką, która jest odpowiednio wymierzona i wyważona. Nie może być bowiem cięższa niż 25 kg. Jej wymiar maksymalny może wynosić 41 x 38 x 64 cm. Taką paczkę można również ubezpieczyć, a koszt wynosi od 2 zł netto. Paczkę można nadać w paczkomacie na adres odbiorcy, do punktu odbioru albo innego paczkomatu inPost. W Chrzanowie znajdziesz 18 paczkomatów. Są zlokalizowane między innymi przy ul. Sądowej 32, Sienkiewicza 11 czy też Szpitalna 115. Można także wybrać się do jednego z 5 paczkopunktów. Warto wiedzieć, gdzie znajduje się ten najdłużej działający. Otóż paczkopunkt przy ul Pogorskiej 18 jest czynny codziennie. Od poniedziałku do soboty można z niego skorzystać od 6.00 do 21.00, a w niedzielę – od 11.00 do 18.00. Oczywiście, jeśli nie chcesz fatygować się pod żaden z dostępnych adresów, to zamów kuriera inPost, który może odebrać Twoją przesyłkę do godz. 14.00. Generalnie kurierzy inPost pracują nawet do godz. 19.00. Jeśli kurier odbiera Twoją przesyłkę, to musi być ona odpowiednio zapakowana. Warto wiedzieć, że paczka wysyłana w systemie od drzwi do drzwi nie może być cięższa niż 30 kg, a suma wszystkich jej boków nie może być większa niż 220 cm.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Szukasz najkorzystniejszej ceny za przesyłkę towarów kurierem inPost? Najlepszym wyborem będzie nawiązanie stałej współpracy z Globkurier.pl. Dzięki temu możesz liczyć na szereg korzyści. W ten sposób wysyłasz swoje przesyłki nie tylko tanio, ale i szybko. W końcu tuż po opłaceniu usługi możesz wydrukować etykietę i ruszyć do punktu nadania. Jeżeli szukasz wyjątkowo korzystnej oferty kurierskiej, to taka na pewno dostępna jest na Globkurier.pl, gdzie wszystkie kwoty są negocjowane, a dodatkowo możesz założyć swoje konto za darmo. Dla firm oferowana jest indywidualna wycena i w ten sposób można zyskać wspomnianą wysoką zniżkę.

Ponadto przedsiębiorcy mogą skorzystać z możliwości odroczonej płatności faktur, co pozwala im przetrwać trudniejszy czas, a także obsługiwać bez kłopotów przesyłki za pobraniem. Oczywiście w przypadku reklamacji można liczyć na pełne wsparcie Globkurier.pl. Obsługa panelu klienta jest łatwa i po wpisaniu parametrów i wyszukaniu kuriera, można opłacić przesyłkę i wydrukować etykietę z podstawowymi danymi odbiorcy, głównie numerem telefonu. Po zalogowaniu można śledzić wszystkie nadane przesyłki i na bieżąco informować odbiorcę, gdzie się znajduje.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Chrzanowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: