Logo
Menu

Kurier DHL logo

Kurier DHL Chrzanów

Zamów kuriera DHL w Chrzanowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DHL w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Chrzanów

Nie chcesz czekać na kuriera i nie chcesz być ograniczony czasowo przez nadanie przesyłki kurierem DHL, to możesz skorzystać z jednego z punktów DHL POP. Kurier DHL zwykle pracuje w godzinach od 8.00 do 18.00, choć jest też możliwość zamówienia kuriera w godzinach od 18.00 do 22.00 w opcji dodatkowej. Niemniej jednak w każdym przypadku nie można ustalić dokładnej godziny przyjazdu i trzeba oczekiwać, tracąc sporo czasu. Dlatego warto skorzystać z jednego z 14 punktów DHL POP w Chrzanowie i nadać przesyłkę samodzielnie. Najdłużej działający punkt znajduje się na stacji Shell przy ul. Trzebińskiej 72, gdzie można nadawać przesyłki praktycznie całą dobę w godz. od 00.00 do 23.59. Od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 23.00, a także w niedzielę od 9.00 do 20.00 można nadawać przesyłki w Kauflandzie zlokalizowanym przy ul. Trzebińskiej 50. Długie godziny otwarcia, a w związku z tym możliwość nadania i odbioru paczek, są także w Żabkach. Większość sklepów Żabka jest otwartych od poniedziałku do niedzieli w godz. od 6.00 do 23.00.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Wybór kuriera ma ogromne znaczenie. W końcu cennik może się znacząco różnić, a chodzi o to, by zaoferować swoim klientom możliwie najniższą kwotę przesyłki, a jednocześnie zapewnić szybką i bezpieczną dostawę. Bez wątpienia taką gwarantuje kurier DHL. Chcesz zaoszczędzić na wysyłce towarów do klienta? Zamów kuriera DHL w Globkurier.pl. Musisz zacząć od założenia darmowego konta. Potem możesz już wycenić pierwszą przesyłkę, a nawet kilka przesyłek, jeśli mają ten sam wymiar i wagę. To właśnie gabaryty paczki musisz wpisać w wyznaczone pola, a następnie kliknąć “wyceń przesyłkę”. Z dostępnych opcji wybierasz DHL, opłacasz przesyłkę online, drukujesz list przewozowy i udajesz się do wybranego punktu w Chrzanowie. Co ważne, w Globkurier.pl możesz uzyskać wycenę nawet o 70% niższą niż u przewoźnika. Po nadaniu paczki możesz ją śledzić po zalogowaniu na swoje konto. Globkurier.pl oferuje także indywidualną wycenę dla przedsiębiorców, którzy mogą korzystać także ze zbiorowych listów przewozowych czy odroczenia płatności.

 

Ponadto platforma wspiera swoich użytkowników w procesie reklamacyjnym. Korzystanie z niej jest intuicyjne i bez problemu poradzi sobie z tym niedoświadczony użytkownik. Warto pamiętać o prawidłowym zabezpieczeniu paczki przed wysyłką, aby towar dotarł w nienagannym stanie. Nadając przesyłkę w niedzielę można liczyć, że już w poniedziałek zostanie odebrana przez kuriera DHL i z samego rana ruszy w drogę. Warto zwrócić uwagę na wymiary przesyłek, które można zanieść do punktu. Otóż maksymalna waga paczki do nadania może wynieść 31,5 kg, a jej wymiary nie powinny przekraczać 120x60x60 cm. Jeśli chodzi o odbiór w punktach DHL POP, to paczki nie mogą być cięższe niż 25 kg i większe niż 80x60x60 cm.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Chrzanowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: