• Kody pocztowe Chełm - wyszukiwarka

  Wyszukiwarka kodów pocztowych GlobKurier.pl umożliwia szybkie i bezproblemowe odnalezienie kodów pocztowych. Sprawdź kod pocztowy w mieście Chełm.

  Wyszukiwarka kodów pocztowych

     Szukanie...
     Miejscowość Ulica Kod Województwo Powiat

     Wyszukiwarka kodów pocztowych w Chełm

     Chcesz szybko znaleźć właściwy kod pocztowy w Chełmie? Skorzystaj z wyszukiwarki kodów pocztowych na GlobKurier.pl, dzięki której sprawnie odnajdziesz wszystkie potrzebne Ci informacje. Narzędzie jest całkowicie darmowe, a żeby z niego skorzystać, nie musisz zakładać nowego konta ani się logować. Co więcej, możesz z niego skorzystać w dowolnym miejscu i czasie. Pamiętaj jednak, że niezbędny jest dostęp do Internetu oraz odpowiednie urządzenie, np. Laptop lub smartfon. Jak działa wyszukiwarka kodów pocztowych? U góry strony, na której się znajdujesz, możesz skorzystać z dwóch opcji. Pierwsza z nich pozwala na wyszukanie kodu pocztowego na podstawie wpisanego w odpowiednie pole adresu. Druga opcja to możliwość wyszukania adresu na podstawie kodu pocztowego Chełm. Po kliknięciu przycisku “Szukaj”, poniżej pojawią się wszystkie informacje niezbędne do prawidłowego zaadresowania przesyłki bądź listu.

     W jaki sposób działa wyszukiwarka kodów pocztowych?

     W Polsce obowiązuje jednolity system kodów pocztowych. Składają się one z pięciu cyfr rozdzielonych znakiem “-”. Kody pocztowe umieszcza się po lewej stronie nazwy miejscowości bądź nazwy placówki. Jak przypisane są kody pocztowe w Polsce? Najczęściej kod jest przypisany do konkretnej miejscowości, jej części lub do danej placówki pocztowej. Nie jest on przypisywany do danego regionu lub gminy, co jednak nie oznacza, że dwie miejscowości nie mogą mieć tego samego kodu pocztowego. Nieco inaczej sprawa wygląda w przypadku tzw. miast wydzielonych. W tym przypadku kody mogą być przydzielone do poszczególnych ulic lub ich części bądź do konkretnej strony ulicy. Nigdy jednak nie są one przypisane do danej miejscowości.

     Lista ważnych kodów pocztowych Chełm

     Chełm to miasto w województwie lubelskim leżące nad rzeką Uherką. Ma prawa powiatu i jest trzecim co do liczby ludności miastem w województwie. Wysyłasz listy i przesyłki w Chełmie i szukasz prawidłowych kodów pocztowych? Nasza wyszukiwarka kodów pocztowych umożliwi Ci szybkie i sprawne odnalezienie potrzebnych informacji. Jeśli jednak musisz jak najszybciej nadać przesyłkę urzędową lub do innego ważnego miejsca w mieście, poniżej udostępniamy listę najważniejszych adresów, które warto mieć zawsze pod ręką:

     • Al. Żołnierzy, al. I Armii Wojska Polskiego 16, 22-100 Chełm; Sąd Rejonowy

     • Ul. Lubelska 65, 22-100 Chełm; Urząd Miasta

     • Ul. Żwirki i Wigury 20, 22-100 Chełm; Komenda Miejska Policji

     • Ul. Obłońska 20, 22-100 Chełm; Straż Miejska

     • Ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2B, 22-100 Chełm; Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej.

     WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
     SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: