Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Chełm

Zamów kuriera DPD w mieście Chełm korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Chełm

Chełm, który liczy ponad 60tys. mieszkańców jest trzecim co do liczby ludności miastem w woj. lubelskim.Ilość mieszkańców połączona z intensywnym rozwojem rynku e-commerce i szalejącą pandemią Covid-19, przełożyła się bezpośrednio na wzrost zapotrzebowania na usługi kurierskie. Pomimo, iż na rynku istnieje duża konkurencja w branży kurierskiej, wybór przewoźnika nie należy do zadań prostych. Obecnie aspektem decydującym o wyborze kuriera nie jest już tylko cena, ale przede wszystkim krótkie terminy dostaw.Dotyczy to zarówno przesyłek miejskich, krajowych jak i międzynarodowych. Czas dostarczenia przesyłki ma kolosalne znaczenie zwłaszcza w przypadku przedsiębiorców prowadzących sprzedaż online i wysyłających duże ilości przesyłek. Bowiem doskonale zdają sobie oni sprawę, iż szybki termin dostarczenia kupionych produktów, przekłada się bezpośrednio na lojalność Klientów. I może dlatego jedną z najchętniej wybieranych przez przedsiębiorców firm kurierskich, jest DPD Polska. Aspektem wyróżniającym DPD na tle konkurencji jest przede wszystkim bardzo krótki termin dostawy przesyłek

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Bowiem w przypadku transportu krajowego wynosi on zaledwie 1 dzień roboczy. Drugim czynnikiem wpływającym na korzyść przewoźnika jest możliwość nadania paczki bez wychodzenia z domu. Dodatkowym atutem są także przystępne ceny, które można dodatkowo obniżyć nadając paczkę online i zamawiając kuriera do domu. I kolejną zaletą przewoźnika jest możliwość śledzenia paczki na każdym etapie jej podróży.  Dla wygody swoich Klientów DPD uruchomiło dwa kanały nadawania przesyłek. Pierwszą z możliwości jest nadanie paczki kanałem internetowym. Wówczas kurier przyjeżdża pod wskazany adres celem odbioru nadanej przesyłki. Dla osób, które stanowczo wolą tradycyjne rozwiązania, firma uruchomiła sieć drobnych punktów Pickup, w których można osobiście nadać lub odebrać przesyłkę. Drugim wygodnym rozwiązaniem jest możliwość nadania paczki drogą elektroniczną ,z odbiorem przez kuriera we wskazanej lokalizacji. Paczkę można oczywiście nadać przez stronę DPD. Jednakże dużo wygodniejszą i tańszą opcją jest skorzystanie z platformy GlobKurier.pl. Prosty w obsłudze panel platformy ,“prowadzi” przez kolejne etapy procesu nadawania paczki, co skutkuje niesamowitą oszczędnością czasu. Drugą, największą zaletą GlobKurier.pl są atrakcyjne cenyZ GlobKurierier.pl każdy kurier to tani kurier ChełmStawki cenowe w poszczególnych firmach kurierskich są za pośrednictwem GlobKurier.pl, nawet do 70% niższe od cen obowiązujących bezpośrednio u przewoźników. Zatem bezsprzecznie warto korzystać z usług platformy. Ponadto platforma umożliwia wybór przewoźnika, spośród ponad 50 firm kurierskich i transportowych, dostępnych w jednym miejscu. 

.

Nadrzędnym atutem jest też brak konieczności rejestracji i zakładania konta oraz brak opłat abonamentowych. Płatności są tylko i wyłącznie za realizowane zlecenia. Jednakże rejestracja i założenie konta, niesie ze sobą dodatkowe profity. Dlatego warto podjąć decyzję o rejestracji. Tym bardziej, że konto na GlobKurier.pl jest darmowe. Dotyczy to przede wszystkim Klientów firmowych i osób indywidualnych, które wysyłają miesięcznie duże ilości przesyłek. Zarejestrowani Klienci, którzy wysyłają ponad 20 przesyłek miesięcznie mogą dodatkowo negocjować niskie stawki cenowe i jeszcze bardziej obniżyć miesięczne koszty wysyłek. Ponadto zarejestrowani Klienci firmowi mogą korzystać z funkcji: masowego nadawania paczek, aktywowania zbiorczych listów przewozowych czy skorzystania z opcji odroczenia terminu płatności. Mogą też wysyłać przesyłki, paczki, palety, półpalety, a także przesyłki dłużycowe. Dodatkowo prosty w obsłudze panel platformy, sprawia, że czas nadawania paczki ulega skróceniu. Nadane online przesyłki, standardowo odbierane przez kurierów w dni robocze pomiędzy godziną 8.00, a 18.00. Jednakże w wybranych miastach istnieje możliwość wybrania opcji dodatkowej, polegającej na umówieniu terminu odbioru przesyłki na godzinę. W takim przypadku kurierzy odbierają i dostarczają przesyłki następnego dnia do godz.9.30 lub do godz.12.00. Termin odbioru nadanej przesyłki można też za dodatkową opłatą umówić z kurierem na konkretną godzinę. Należy jednak pamiętać, że nie każdy oddział DPD realizuje taki typ zleceń. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w mieście Chełm

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: