Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Chełm

Zamów kuriera DHL w mieście Chełm korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Chełm

Chełm w województwie lubelskim jest miastem o długiej historii, w którym obecnie mieszka nieco ponad 61 tysięcy osób. Miasto jest zlokalizowane w niewielkiej odległości od granicy z Ukrainą i Białorusią, co sprawia, że wielu mieszkańców ma częste kontakty biznesowe i prywatne z obywatelami obu krajów. Firmy kurierskie takie jak DHL działają prężnie w całym Chełmie, dostarczając i odbierając przesyłki krajowe i międzynarodowe. Jaką ofertę w Chełmie ma kurier DHL? W Chełmie firma kurierska DHL prowadzi liczne punkty DHL POP, w których klienci nadają i odbierają standardowe przesyłki. Wszystkie paczki o wadze do 25 kg mieszkańcy Chełma mogą odebrać w sklepach Żabka, ABC i Społem, marketach Lidl i Kaufland oraz salonach Inmedio. W każdym z nich dozwolone jest również wysyłanie paczek o masie nieprzekraczającej 31,5 kg. Punkty są otwarte od poniedziałku do niedzieli. W niektórych sklepach Żabka przesyłki są wydawane i przyjmowane we wszystkie dni tygodnia w godzinach 6-23.

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Kurier DHL paczki niestandardowe oraz towary na paletach odbiera się bezpośrednio od klienta – dotyczy to zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw. W ofercie zamów kuriera z odbiorem paczki z domu przyjmowane są przedmioty do wysłania w kraju lub za granicę. Wszystkie przesyłki są objęte funkcją śledzenia w celu sprawdzenia, czy dotarły już do odbiorcy. Powiadomienia o odbiorze docierają również drogą mailową lub SMS. Dodatkowo w cenie paczki są ubezpieczone na kwotę 6500 zł w Polsce i 500 euro poza granicami RP.    Platforma globkurier.pl umożliwia klientom DHL błyskawiczne przygotowanie do wysyłki dowolnych towarów. Dotyczy to zarówno przesyłek krajowych, jak i zagranicznych bez względu na ich typ i zadeklarowaną wartość.

Użytkownicy serwisu korzystają ze specjalnego cennika DHL, wynegocjowanego specjalnie dla globkurier.pl – ceny są w nim niższe nawet o 70% w porównaniu do standardowej oferty. Oszczędności są duże w przypadku jednorazowej i wielokrotnej wysyłki. Kurier DHL na terenie Chełma współpracuje z platformą globkurier.pl w wielu zakresach. Użytkownicy serwisu nie muszą znać wszystkich typów paczek. Wystarczy, że podadzą masę towarów oraz wymiary opakowania, a platforma automatycznie dobierze gabaryt przesyłki i na tej podstawie określi koszt jej wysłania. Dodatkowo użytkownik zyska informacje o przewidywanym czasie dostawy do odbiorcy, co w razie potrzeby skłoni do zakupu przesyłki ekspresowej, dostarczanej do adresata priorytetowo nawet następnego dnia.  

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w mieście Chełm

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: