• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Tarnowskie Góry

  Zamów kuriera UPS w Tarnowskich Górach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Tarnowskie Góry

  Zamów kuriera UPS w Tarnowskich Górach razem z serwisem GlobKurier.pl. Do wyboru masz możliwość przyjazdu kuriera po paczkę lub dostarczenia jej do jednego z punktów nadań UPS w Tarnowskich Górach. Którą opcję wybierasz? Nadając przesyłki kurierem UPS w Tarnowskich Górach, możemy skorzystać z tradycyjnego odbioru przez kuriera lub zdecydować się na opcję osobistego dostarczenia pakunku do punktu nadań UPS. Wiąże się to z wygodą dostarczenia o tej godzinie, o której pasuje właśnie nam (oczywiście w ramach godzin pracy punktu). Obecnie w Tarnowskich Górach znajdziemy 2 punkty nadań UPS Access Point – przy ulicy Sobieskiego 17 oraz Fińskiej 53. Zawsze można też skorzystać z punktów w sąsiednich miastach, które są nieopodal.  Na przyjazd kuriera trzeba zawsze poczekać. A ci dostarczają i odbierają przesyłki od 9:00 do 18:00, a czasem i jeszcze później. W pierwszej części dnia zazwyczaj obsługiwane są firmy. Adresy prywatne są częściej doręczane popołudniami. Kluczowe jest pozostawieni numeru kontaktowego, dzięki któremu kurierowi uda się skontaktować i dogadać szczegóły odbioru czy odebrania nadania.

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Kuriera UPS Tarnowskie Góry najlepiej zamówisz, korzystając z serwisu GlobKurier.pl. Dzięki darmowej porównywarce ofert na stronie głównej wystarczy wpisać wymiary i wagę przesyłki, by poznać dostępne opcje jej nadania. Na obszernej liście znajdziemy oferty wielu firm kurierskich, przedstawiające cenę, możliwą datę dostarczenia czy szczegóły usługi. Po wybraniu najkorzystniejszej oferty z logo UPS zostaniemy poproszeni o zalogowanie się na konto w serwisie lub możemy skorzystać z opcji zamówienia bez rejestracji. Kolejny krok to uzupełnienie formularza zawierającego informacje o osobie zamawiającej usługę kuriera UPS w Tarnowskich Górach, a także adresy nadania oraz doręczenia przesyłki.

  Dalej pozostanie nam wpisanie szczegółów naszej paczki z możliwością skorzystania z opcji dodatkowych, takich jak pobranie, ubezpieczenie czy zwrot dokumentów. Po wypełnieniu wszystkich pól przechodzimy do płatności. Tej dokonamy jedną z dostępnych metod (jest tradycyjny przelew, zapłata kartą czy szybkie płatności online, m.in. BLIK).Teraz pozostanie nam wydruk etykiety (listu przewozowego) i umieszczenie go na paczce. Tę, w zależności od wybranej opcji, przekażemy kurierowi UPS lub musimy dostarczyć do punktu nadań UPS w Tarnowskich Górach. Mając numer listu przewozowego czy numer zlecenia, możemy łatwo śledzić naszą przesyłkę i jej drogę do odbiorcy.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tarnowskich Górach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: