Logo
Menu

Opinie o DHL, opinie o kurierze DHL

Kurier DHL Tarnowskie Góry

Zamów kuriera w Tarnowskich Górach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DHL Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry to miasto w województwie śląskim, które w 2019 r. liczyło 61 tys. mieszkańców. W tym samym roku magazyn Forbes przedstawił ranking miast najbardziej przyjaznych dla biznesu. Tarnowskie Góry zajęły 1 miejsce w województwie i szóste w Polsce. Zatem jest to dobre miejsce na rozwój biznesu, a coraz prężniej rozwija się branża e-commerce. W związku z tym, aby firma była konkurencyjna warto szukać oszczędności. Te można uzyskać dzięki usłudze taniego kuriera w Tarnowskich Górach, czyli DHL. Najkorzystniej będzie zamówić go na stronie Globkurier.pl. Aby nadać paczkę DHL musisz zamówić kuriera online i najniższą cenę uzyskasz, korzystając z platformy Globkurier.pl. Możesz tu wybrać opcję odbioru paczki przez kuriera albo samodzielnego nadania jej w punkcie w Tarnowskich Górach. Warto wiedzieć, że obecnie jest ich 15. DHL POP zlokalizowane są w sklepach Żabka, Lidl, a także w Kauflandzie. 

kurier dhl

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Zatem możesz nadać lub odebrać paczkę w Kauflandzie przy ul. Zagórskiej 187. Ten punkt jest czynny w godz. od 6.00 do 23.00 od poniedziałku do soboty, a także od 9.00 do 20.00 w niedzielę. W Lidlu przy ul. Gliwickiej 70 możesz odbierać i nadawać paczki w godz. od 6.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty, a także od 9.00 do 20.00 w niedzielę. W drugim sklepie Lidl w Pabianicach, zlokalizowanym przy ul. Nakielskiej 50 także możesz skorzystać z punktu DHL POP. W tygodniu jest otwarty w tych samych godzinach, natomiast w niedzielę od 9.00 do 18.00. Wiele osób decyduje się na zamówienia przesyłek pobraniowych i jeśli klienci z Tarnowskich Gór czy innej miejscowości, właśnie taką opcję wybierają, to należy nadać paczkę do jednego z punktów DHL POP w Żabce, gdyż tam adresat może odebrać paczkę o wartości do 1000 zł. Przy wysyłce paczek na adres odbiorcy, ma on opcję przekierowania jej do punktu odbioru. Wystarczy, że wejdzie na stronę przewoźnika wpisze jej numer i kod PIN, a następnie wybierze punkt odbioru, z którego chce odebrać paczkę. Może to zrobić dzień przed doręczeniem do 23.59. Wtedy kurier DHL od razu zostawi paczkę w punkcie.  

Musisz wiedzieć, że to właśnie w Globkurier.pl uzyskasz najlepszą cenę usługi kuriera DHL. Ceny za przesyłkę są już bowiem wynegocjowane z przewoźnikami. W przypadku tej firmy kurierskiej dodatkowo każda przesyłka krajowa objęta jest ubezpieczeniem aż do kwoty 6,5 tys. zł. DHL to nie tylko tani kurier w Tarnowskich Górach, ale również gwarancja rzetelności i szybkiej dostawy przesyłek. Warto wiedzieć, że mogą być one dostarczone do godz. 12.00, pomiędzy 18.00 a 22.00 albo do końca dnia roboczego i to klient wybiera, jaki termin najbardziej mu odpowiada. Aby zamówić kuriera musisz założyć konto, które jest całkowicie bezpłatne. Później wpisujesz już gabaryty przesyłki, wybierasz jej rodzaj, miejsce nadania i odbioru (kraj), wagę przesyłki, a na końcu ilość sztuk przesyłek danego rodzaju. Po wpisaniu wszystkich parametrów klikasz “wyceń przesyłkę”. Na pewno wśród pierwszych propozycji pojawi się DHL. Wystarczy wybrać daną ofertę i opłacić przesyłkę towaru online, przelewem lub kartą. Na końcu albo dostarcza się ją do punktu albo czeka na kuriera, w zależności od tego, jaką opcję się zaznaczyło.    

 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tarnowskich Górach

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: