• orlen paczka

  Kurier ORLEN Paczka Tarnowskie Góry

  Zamów kuriera w Tarnowskich Górach korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier ORLEN Paczka Tarnowskie Góry

  Tarnowskie Góry są 18 miastem w województwie śląskim pod względem zaludnienia. Przekłada się to na dużą ilość zakupów online, a co za tym idzie, na wzrost zapotrzebowania na usługi kurierskie. W Tarnowskich Górach działa wielu przewoźników, jednakże prym wiedzie Orlen Paczka. Stosunkowo “młoda” firma, która obecnie “szturmem” podbija serca Klientów. Z czego zatem wynika tak szybki wzrost popularności tego przewoźnika? Jaką strategię stosuje firma? I czy wysoka jakość usług jest w zasięgu przystępnej ceny czy może za niebotyczną obsługą kryją się wysokie stawki cenowe? Orlen Paczka łączy w sobie usługi kurierskie oparte na nowatorskich rozwiązaniach z atrakcyjną ceną. Firma wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów stworzyła w całej Polsce sieć stacjonarnych punktów kurierskich pod szyldem własnym i w placówkach partnerskich. Uruchomiła też i nadal intensywnie rozwija siatkę automatów paczkowych, czynnych przez całą dobę. Umożliwiając tym samym osobisty odbiór przesyłek w dogodnym dla Klienta terminie. Oczywiście nie zrezygnowano z tradycyjnej drogi doręczeń. Bowiem kurierzy Orlen Paczki dostarczają przesyłki do odbiorców, w dni robocze w godzinach 8.00-18.00. Innowacyjnym rozwiązaniem, wprowadzonym przez firmę jest też wydłużenie czasu na odbiór przesyłek do 3 dni, z możliwością przedłużenia o kolejny 1 dzień, za pomocą aplikacji mobilnej. Taktyka ta zapewnia Klientom firmy, odbierającym paczki, komfort i wygodę doboru najdogodniejszego terminu odbioru. Ponadto nie bez znaczenia jest też wyjątkowo krótki czas doręczeń. Ponieważ przesyłki dostarczane są do odbiorców na przełomie 1-2 dni roboczych. Z kolei do automatów paczkowych już nawet następnego dnia. Mają też zapewniony dostęp do usług firmy w e-sklepach. Klienci, którzy wolą nadawać paczki bez wychodzenia z domu, mogą z kolei zamówić kuriera po ich odbiór korzystając z platformy transportowej GlobKurier.pl

  orlen paczka

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Mieszkańcy Tarnowskich Gór mogą nadawać i odbierać przesyłki w automatach paczkowych i punktach obsługi paczek zlokalizowanych między innymi: na ul. Opolskiego 12, Stefana Okrzei 26, Leśnej 1, Powstańców Śląskich 4, Generała Andersa 30a, Górniczej 9, Słoneczników 41, Fińskiej 53, Zagórskiej 91 oraz na ul. Rynek 18. Wszystkie punkty obsługują nadawanie paczek od podstaw, a także po uprzednim wypełnieniu i wydrukowaniu formularza nadań, dostępnego na stronie  przewoźnika. Klienci, którzy wolą nadawać przesyłki z opcją zamówienia kuriera po jej odbiór, mogą skorzystać z platformy GlobKurier.plIntuicyjny panel, sam wskazuje następne etapy postępowania, które nie są skomplikowane. Dokonując samej wyceny, należy najpierw podać dokładne adresy nadania i odbioru paczki, wprowadzić wymiary oraz wagę przesyłki oraz ilość paczek. W kolejnym kroku po kliknięciu w zakładkę ”Wyceń przesyłkę”, należy wybrać z listy kuriera Orlen Paczki.  I w ostatnim kroku pozostaje już tylko opłacenie usługi, wydrukowanie listu przewozowego, przygotowanie paczki i oczekiwanie na kuriera. Z GlobKurier.pl, każdy kurier to tani kurier Tarnowskie Góry.  Korzystanie z platformy jest przede wszystkim opłacalne z punktu finansowego. Bowiem stawki cenowe za nadania są na platformie tańsze nawet o 70% w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio u poszczególnych przewoźników. Ponadto platforma nie stosuje żadnych opłat abonamentowych i nie wymaga rejestracji i zakładania konta. Jest zatem rozwiązaniem “szytym na miarę”, dla wszystkich, którzy wysyłają niewiele paczek i chcą to zrobić w niskich kosztach.  Dla Klientów firmowych, którzy z kolei wysyłają duże ilości przesyłek, rejestracja i założenie darmowego konta są jak najbardziej wskazane. 

  Głównie z uwagi na fakt, iż zarejestrowani Klienci firmowi mogą korzystać z szeregu funkcjonalności niosących olbrzymią oszczędność czasu.  Należą do nich między innymi: możliwość masowego nadawania przesyłekgenerowania zbiorczych listów przewozowych czy nadawania paczek za pobraniem. Warto zatem poznać pełną list korzyści na stronie: i podjąć decyzję o korzystaniu z możliwości jakie daje platforma. Korzystanie z platformy jest przede wszystkim opłacalne z punktu finansowego. Bowiem stawki cenowe za nadania są na platformie tańsze nawet o 70% w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio u poszczególnych przewoźników. Ponadto platforma nie stosuje żadnych opłat abonamentowych i nie wymaga rejestracji i zakładania konta. Jest zatem rozwiązaniem “szytym na miarę”, dla wszystkich, którzy wysyłają niewiele paczek i chcą to zrobić w niskich kosztach.  Dla Klientów firmowych, którzy z kolei wysyłają duże ilości przesyłek, rejestracja i założenie darmowego konta są jak najbardziej wskazane. Głównie z uwagi na fakt, iż zarejestrowani Klienci firmowi mogą korzystać z szeregu funkcjonalności niosących olbrzymią oszczędność czasu. Należą do nich między innymi:

  • możliwość masowego nadawania przesyłek,
  • generowania zbiorczych listów przewozowych
  • czy nadawania paczek za pobraniem. 

   

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Tarnowskich Górach

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: