• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Siemianowice Śląskie

  Zamów kuriera w Siemianowicach Śląskich korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Siemianowice Śląskie

  Wysoka jakość, połączona z atrakcyjną ceną i różnorodnymi formami nadania i odbioru przesyłki, to niektóre z atutów firmy kurierskiej UPS, świadczącej usługi na terenie Siemianowic Śląskich. A kuriera UPS najlepiej zamówić za pośrednictwem portalu GlobKurier.pl. Dotyczy to zarówno przesyłek firmowych, jak  i prywatnych. Zamawiamy?Internet sprawił, że nadawanie przesyłek stało się szybsze, prostsze i możliwe bez wychodzenia z domu. A zamówienie kuriera UPS po odbiór przesyłki w Siemianowicach Śląskich zajmie nam mniej niż kwadrans. Wszystko dzięki serwisowi GlobKurier.pl. Wysyłka paczki kurierem UPS wiąże się z dużą wygodą. Możemy ją nadać z opcją przyjazdu kuriera pod wskazany adres lub skorzystać z UPS Access Point. W Siemianowicach mamy jeden taki punkt stacjonarny, gdzie można nadać przesyłki – UPS Access Point przy ulicy Oświęcimskiej 4b. Niewykluczone, że w najbliższym czasie pojawią się kolejne tego typu  punkty. Kurierzy UPS w Siemianowicach Śląskich dostarczają przesyłki najczęściej w godzinach 9-19. Możliwe są jednak i późniejsze doręczenia. Szczególnie pod adresy prywatne, kiedy to popołudniami jest większa dostępność odbiorców.

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Nie ma prostszego zamówienia kuriera UPS w Siemianowicach Śląskich, niż z serwisem GlobKurier.pl. Szybko, sprawnie i bez wychodzenia z domu. Na początek wystarczy na stronie głównej serwisu wpisać wymiary przesyłki oraz jej wagę i ilość, by jednym kliknięciem uruchomić bezpłatną porównywarkę ofert kurierskich. Naszym oczom ukaże się szereg ofert zawierających możliwą datę dostarczenia przesyłki, szczegóły usługi, cenę oraz firmę wykonującą zlecenie. Wybieramy jedną z ofert z logo UPS i przechodzimy do następnego kroku. Tym będzie zalogowanie się na nasze konto lub wybranie opcji zamówienia kuriera bez rejestracji. Dalej czeka nas uzupełnienie formularza. Na początek dane osoby zamawiającej. 

  Później adres, z którego przesyłka będzie nadana oraz dokładne dane odbiorcy wraz z aktualnym numerem telefonu, ułatwiającym kontakt podczas doręczenia. Następnie uzupełniamy szczegółowe informacje odnośnie paczki oraz możemy skorzystać z dodatkowych opcji wysyłki (pobranie, ubezpieczenie czy zwrot dokumentów). Przechodzimy do kolejnego kroku, którym jest płatność za usługę. Dokonamy jej jedną z dostępnych opcji – przelewem tradycyjnym, kartą lub szybkimi płatnościami online. To tyle, kurier został zamówiony. Drukujemy list przewozowy i umieszczamy go na przesyłce. Następnie oczekujemy przyjazdu kuriera w wyznaczonym dniu lub jeżeli wybraliśmy taką opcję, dostarczamy paczkę do jednego z punktów nadań UPS w Siemianowicach Śląskich.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Siemianowicach Śląskich

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: