Logo
Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Siemianowice Śląskie

Zamów kuriera w Siemianowicach Śląskich korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Siemianowice Śląskie

Siemianowice Śląskie są średniej wielkości miastem, liczącym ponad 67 tys. osób, które podobnie jak mieszkańcy innych miastach Polski co raz częściej dokonują zakupów online.Przekłada się to oczywiście na wzrost zapotrzebowania na usługi kurierskie. Bowiem kupujący cenią sobie wysokiej jakości serwis, krótkie terminy dostaw i swobodę odbioru przesyłek, najlepiej w przystępnej cenie. Obecnie na rynku kurierskim istnieje duża konkurencja w branży. Którą firmę kurierską zatem wybrać? Jaka firma kurierska łączy wszystkie pożądane cechy, a także cieszy się popularnością i zaufaniem Klientów? Jedną z firm kurierskich w Siemianowicach Śląskich, cieszących się coraz większą popularnością i zaufaniem, jest przewoźnik Orlen Paczka. Firma powstała w wyniku przejęcia przez PKN Orlen firmy funkcjonującej pod nazwą Paczka w Ruchu. Przewoźnik intensywnie się rozwija, by zapewnić swoim Klientom jak najłatwiejszy dostęp do swoich usług. W związku z tym Orlen Paczka uruchomił sieć automatów paczkowych, których na terenie kraju jest już ponad 200. Sieć punktów nadania i odbioru przesyłek, pod własnym logo i w sieci punktów partnerskich, liczącą obecnie ponad 6000 placówek na terenie całego kraju.

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Przewoźnik zadbał także o swobodny dostęp do swoich usług drogą internetową, poprzez własną stronę  oraz poprzez obecność w e-sklepach i na platformie transportowej GlobKurier.plDoręczenia bezpośrednio do odbiorcy realizowane są w ciągu 1-2 dni roboczych. Natomiast do automatów paczkowych już następnego dnia. Dodatkowo przewoźnik może się pochwalić terminowością na poziomie 98,98%.  Ponadto Klienci Orlen Paczka mają możliwość odbioru przesyłek w ciągu trzech dni, z ewentualną możliwością przedłużenia tego terminu o 1 dodatkowy dzień, za pomocą aplikacji mobilnej. Kurierzy dostarczają paczki w dni robocze w godzinach 8.00- 18.00. Jednakże dla mieszkańców Siemianowic Śląskich dostępny jest także jeden automat paczkowy, czynny całą dobę i zlokalizowany na ul. Katowickiej 34. Nie oznacza to jednak, że mieszkańcy miasta mają ograniczony dostęp do usług przewoźnika. Mogą bowiem korzystać z punktów z obsługą. Zlokalizowane one są na terenie miasta między innymi w: Punktach partnerskich Orlen Paczka na: ul. Powstańców 13b, Kapicy 15, Niepodległości 25, Kościelnej 11. Mieszkańcy Siemianowic Śląskich mogą także nadawać i odbierać przesyłki w punkcie z obsługą na stacji Orlen, na ul. Katowickiej 34.  Jedną z wygodniejszych i najtańszych możliwości nadania przesyłki w Orlen Paczka jest opcja skorzystania z platformy transportowej GlobKurier.pl. Warto skorzystać z pośrednictwa platformy, ponieważ ceny za usługi są niższe nawet do 70% w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. Wystarczy wejść na stronę GlobKurier.pl , a intuicyjny panel pomoże przejść przez cały proces nadawania paczki.  W pierwszym etapie należy dokonać wyceny paczki, podając adres punktu nadania i odbioru przesyłki. Wymiary oraz wagę paczki, a także ilość przesyłek. Po wprowadzeniu tych danych należy kliknąć w zakładkę” Wyceń przesyłkę”. 

Na ekranie ukaże się lista firm kurierskich do wyboru, wraz ze stawkami cenowymi poszczególnych firm. Po wybraniu Orlen Paczki, wystarczy już tylko wybrać dowolny punkt do nadania przesyłki i nadać paczkę w wybranym miejscu.  Inne korzyści wynikające z korzystania z platformy. Dodatkową zaletą nadawania przesyłek do Orlen Paczka za pośrednictwem platformy GlobKurier.pl, jest brak konieczności rejestracji na platformie i zakładania konta. Ma to znaczenie w przypadku Klientów indywidualnych, którzy nadają przesyłki sporadycznie. Z kolei w przypadku Klientów firmowych, nadających duże ilości przesyłek w miesiącu, rejestracja i założenie konta są jak najbardziej wskazane. Przede wszystkim z uwagi na fakt, iż zarejestrowani Klienci firmowi mogą dodatkowo korzystać z szerokiego wachlarza usług dodatkowych, niosących ze sobą olbrzymią oszczędność czasu. Należą do nich między innymi możliwość:

  • nadawania paczek za pobraniem,
  • masowe nadawanie przesyłek.
  • Zbiorcze generowanie listów przewozowych,
  • możliwość skrócenia czasu składania zamówień nawet o 80%
  • czy opcja skorzystania z odroczonego terminu płatności. 

Zwłaszcza, że konto na platformie jest całkowicie bezpłatne i nie wiąże się z żadnymi opłatami abonamentowymi. Analizując korzyści wynikające z korzystania z usług platformy, wniosek nasuwa się sam. Tani kurier Siemianowice Śląskie to zawsze kurier zamówiony z GlobKurier.pl. 

 
 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Siemianowicach Śląskich

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: