kurier InPost

Kurier InPost Siemianowice Śląskie

Zamów kuriera w Siemianowicach Śląskich  korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Siemianowice Śląskie

InPost jest przewoźnikiem działającym w Polsce od 2006 roku. Początkowo firma dostarczała jedynie przesyłki listowne. Dzisiaj jest to jeden z przodujących przewoźników w kraju, cieszący się uznaniem i zaufaniem Polaków. Firma zawdzięcza swój sukces między innymi dzięki wprowadzeniu innowacyjnego rozwiązania jakim są paczkomaty. Za ich sprawą InPost umożliwił bowiem swoim Klientom szeroki i prosty dostęp do swoich usług. Ponadto firma zadbała też o posiadanie swoich placówek na terenie kraju, w tym także w Siemianowicach Śląskich. Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom mieszkańców Siemianowic Śląskich, InPost umożliwił wygodne i proste możliwości nadawania paczekPrzesyłki można nadawać w paczkomatach, za pomocą aplikacji mobilnej lub po zarejestrowaniu się i uruchomieniu konta. Drugą, komfortową metodą wysłania paczki przez InPost, jest możliwość nadania jej przez Internet, przez stronę jednej a najlepszych platform transportowych GlobKurier.pl.

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Nadawanie paczek jest możliwe w godzinach pracy poszczególnych sklepów i placówek. Paczkomaty InPost w Siemianowicach Śląskich dostępne są między innymi:

 • na ul. Budowlanej 15B,
 • Bytkowskiej 12,
 • Bytomskiej 12,
 • Dąbrowskiej 4,
 • Grunwaldzkiej 8.
 • Na ul. Jagiełły 4, 
 • Jana Pawła II 11,
 • Kapicy 2, Kapicy nr. 7 i nr. 8,
 • Kapicy 10
 • oraz na ul. Kościelnej 28c,
 • Mysłowickiej 1,
 • Niepodległości 21
 • Okrężnej 19. 

Odbiór i nadania paczek w paczkomatach InPost są możliwe przez 24 godzinny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Zamów kuriera InPost online. Kolejną metodą nadania paczki kurierem InPost, jest droga internetowa. W tym przypadku paczkę można nadać bezpośrednio na stronie przewoźnika lub przez platformę GlobKurier.pl. Wybór platformy GlobKurier.pl bezsprzecznie jest dużo lepszym. Głównie z uwagi na fakt, iż platforma proponuje ceny za nadania paczek nawet o 70% niższe, w stosunku do cen obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. Ponadto platforma udostępnia swoim użytkownikom wybór kuriera, spośród dostępnych na GlobKurier.pl ponad 50 firm kurierskich i transportowych. Dodatkowymi atutami są: brak konieczności rejestracji i zakładania konta oraz brak opłat abonamentowych.  Jednakże w przypadku Klientów indywidualnych i firmowych założenie darmowego konta wiąże się z dostępem do wielu funkcji dodatkowych, skracających czas nadawania paczki oraz w przypadku przedsiębiorców z dodatkowymi profitami.  Standardowe godziny pracy kurierów Inpost obejmują dni robocze pomiędzy godziną 7.00, a 17.00. Jednakże w przypadku paczek nadanych w piątek istnieje możliwość jej dostawy w sobotę do godz. 10.00, 12.00 lub 17.00. Należy pamiętać, iż możliwość taka jest dostępna tylko w wybranych miastach. 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Siemianowicach Śląskich

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: