• opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

  Kurier UPS Ostrów Wielkopolski

  Zamów kuriera w Ostrowie Wielkopolskim korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier UPS Ostrów Wielkopolski

  Mieszkasz w Ostrowcu Świętokrzyskim i chcesz skorzystać z usług kuriera? Z pewnością zastanawiasz się więc, która firma kurierska jest w stanie zapewnić ci szybkie doręczenie oraz atrakcyjne ceny. Na szczęście, wybór przewoźników jest naprawdę spory. Wśród firm, które zasługują na twoją uwagę z całą pewnością powinien znaleźć się kurier UPS. Ostrowiec Świętokrzyski jest jednym z tych miast, które mogą liczyć na wygodny dostęp do punktów obsługi tego przewoźnika. Sprawdź więc jak zamówić taniego kuriera w Ostrowcu Świętokrzyskim i nie przepłacaj. Kurier UPS to firma o międzynarodowym zasięgu, która została założona w 1907 roku przez Jamesa E. Caseya. Początkowo firma nosiła nazwę American Messenger Company i zajmowała się roznoszeniem paczek, listów i posiłków pieszo lub jednośladami. Obecnie jednak jest to jedna z największych firm kurierskich, która posiada międzynarodowy zasięg. 

  kurier ups

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Działa również na terenie naszego kraju gdzie jest obecna od 2005 roku. W tym czasie dynamicznie rozwinęła sieć swoich punktów obsługi klienta. W Ostrowcu Świętokrzyskim znajdziemy ich aż 37. UPS Acces Point znajdują się między innymi na ulicach Obrońców Pokoju, Kolejowej, Polnej czy Szerokiej. Kurier UPS to bardzo szeroka oferta usług, która obejmuje przesyłki krajowe i międzynarodowe, standardowe oraz o niestandardowych wymiarach a także przesyłki paletowe. Możemy skorzystać z opcji ekspresowego doręczenia i mieć pewność, że paczka już w przeciągu dnia roboczego dotrze do odbiorcy. Na uwagę zasługuje również doręczanie w kilku wariantach godzinowych – do 12.00, 14.00 lub do końca dnia. Dzięki temu zarówno klienci detaliczni, jak i biznesowi mogą znaleźć rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb.

  Poszukujesz taniego kuriera w Ostrowcu Świętokrzyskim jednak nie masz ochoty lub możliwości udania się do jednego z punktów obsługi UPS? Nic straconego. Możesz bowiem wykorzystać możliwości, które daje ci internet. Wystarczy odwiedzić stronę GlobKurier.pl. Jesteśmy platformą transportową, która pośredniczy pomiędzy kurierami a ich klientami. Na naszej stronie znajdziesz czytelny i intuicyjny formularz. Po podaniu danych dotyczących nadawcy i odbiorcy a także wagi i wymiarów przesyłki, którą zamierzasz wysłać otrzymasz automatyczną wycenę. Za pośrednictwem strony zamówisz usługę, opłacisz ją a kurier odbierze twoją paczkę ze wskazanego przez ciebie adresu. Szybko, prosto i co najważniejsze – tanio. Ceny standardowych przesyłek w UPS rozpoczynają się bowiem od 17,68

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ostrowie Wielkopolskim

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: