Logo
Menu

kurier dpd

Kurier DPD Ostrów Wielkopolski

Zamów kuriera w Ostrowie Wielkopolskim korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Ostrów Wielkopolski

Ostrów Wielkopolski to średniej wielkości miasto w woj. wielkopolskim, które liczy ponad 71 tys. mieszkańców. Znajduje się pośród 53 najludniejszych miast w Polsce, w związku z tym rozwinięty jest tu przemysł, jak i branża e-commerce działa bardzo prężnie, a tym samym sporo pracy mają firmy kurierskie. Kurier DPD cieszy się tu dużą popularnością ze względu na gęstą sieć punktów nadania i odbioru, ale tego kuriera możecie zamówić także na Globkurier.pl. Choć punktów DPD Pickup w Ostrowie Wielkopolskim jest naprawdę bardzo dużo, to można postawić także na wygodę i zamówić kuriera do domu czy firmy. W końcu można znaleźć bardzo korzystną ofertę wysyłki tym sposobem na Globkurier.pl. Na tej platformie możecie przedpłacić również przesyłki nadawane w poszczególnych punktach. Najpierw jednak musicie założyć konto, a zajmie to dosłownie chwilę, a w dodatku jest całkowicie darmowe. Gdy już konto będzie aktywne, możecie wyceniać przesyłki. Potrzebne będą 4 parametry, zatem: długość, szerokość, wysokość i waga przesyłki. Na końcu wpisujecie jeszcze ilość przesyłek do wyceny. Klikając wyszukaj kuriera, otrzymujecie najlepsze wyniki i wybieracie taniego kuriera. 

kurier dpd

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Ostrów Wielkopolski jest miastem, gdzie gęsta sieć usług DPD zachęca do wybrania właśnie tej oferty, tym bardziej że jest także korzystna pod względem ceny. Zatem wybieracie kuriera, opłacacie przesyłkę, a dalej drukujecie list przewozowy i naklejacie na przesyłkę. Potem czekacie na kuriera albo udajecie się do punktu, w zależności od tego, którą opcję wybraliście. To naprawdę proste!Sieć punktów DPD Pickup w Ostrowie Wielkopolskim ciągle się poszerza. Obecnie liczy 26 punktów zlokalizowanych w różnych częściach miasta. Zatem, niezależnie od tego w jakiej dzielnicy się mieszka czy też pracuje, można znaleźć pobliski punkt DPD. W Ostrowie Wielkopolskim wiele punktów nadania i odbioru znajduje się w marketach sieci “DINO”, gdzie można nadać paczkę w godzinach od 6.00 do 22.30 od poniedziałku do soboty, a także w niedzielę – od 8.00 do 21.00. 

Takie punkty znajdziecie przy ul. Kościelnej 21, Ostrowskiej 25 A, Klasztornej 5, Krótkiej 1, Nowej 2, Głogowskiej 12, Okólnej 13, Chłapowskiego 81, Poznańskiej 75, Melchiora Wańkowicza 1C, Radłowskiej 86, Starotargowej 4, Grunwaldzkiej 1 i Kaliskiej 39. Jeśli szukacie najdłużej otwartego punktu w mieście, to znajduje się on przy ul. Kompałły 1, gdzie można nadać i odebrać przesyłki w godzinach od 5.00 do 23.00 w sklepie Delikatesy Centrum. Ponadto znajduje się wiele punktów w mniejszych sklepach, gdzie możliwe jest nadanie nie tylko przesyłki opłaconej, ale również opłacenie jej na miejscu, np. przy Odolanowskiej 12 A w punkcie Sprzedaży Drzwi i Okien, czynnym od 9.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku czy w sklepie Drobiazg przy Placu 23 Stycznia 35, otwartym w tych samych godzinach, a także w soboty od 9.00 do 14.00. Taka możliwość istnieje również w punkcie zlokalizowanym przy ul. Sądowej 18. Kurier DPD pracuje w godz. od 8 do 18 i wtedy odbiera przesyłki zarówno z punktów, jak i od klientów.     

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ostrowie Wielkopolskim

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: