Menu

orlen paczka

Kurier ORLEN Paczka Ostrów Wielkopolski

Zamów kuriera w Ostrowie Wielkopolskim korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier ORLEN Paczka Ostrów Wielkopolski

Wiele osób zarabia na sprzedaży w sieci czy to prowadząc działalność gospodarczą, czy tzw. nierejestrowaną. W każdym przypadku istotne znaczenie ma ograniczenie kosztów. Wiedzą o tym także przedsiębiorcy z Ostrowa Wielkopolskiego. W tym mieście działa kurier ORLEN Paczka. Co warto wiedzieć na temat jego usług i jak najlepiej zamówić kuriera? Do tej pory dużą popularnością cieszyła się Paczka w RUCH-u. Obecnie jest to ORLEN Paczka. Punkty nadania i odbioru zlokalizowane są w kioskach, ale również na stacjach benzynowych ORLEN czy też w punktach partnerskich, takich jak np. sklepy ABC. W Ostrowie Wielkopolskim znajduje się obecnie 17 takich punktów. Warto dowiedzieć się, gdzie znajdują się te najdłużej działające, czy też czynne przez cały tydzień bądź 24/7. Jeden z punktów partnerskich ORLEN Paczka znajduje się w Autokomisie-Ubezpieczenia przy ul. Krotoszyńskiej 165. Można tutaj odbierać przesyłki w godz. od 8.30 do 17.30 od poniedziałku do piątku, a także od 9.00 do 14.00 w sobotę. W sklepie Lewiatan przy ul. Kaliskiej 25 znajduje się kolejny punkt, który jest otwarty w godz. od 7.00 do 22.00 od poniedziałku do soboty, a także od 9.00 do 16.00 w niedzielę. W sklepie spożywczym sieci Livio można skorzystać z punktu otwartego 24/7. Znajduje się on przy ul. Wysockiej 33. Szukając długo otwartego punktu, do którego można nadać paczkę w Ostrowie Wielkopolskim bądź, z którego można wysłać paczkę, można także wybrać ten zlokalizowany przy ul. Krotoszyńskiej 110A/4. Jest czynny od godz. 8.00 do 23.00 od poniedziałku do piątku. W sobotę od 8.00 do 24.00, a w niedzielę od 11.00 do 23.00.  Przy ul. Poznańskiej 76 znajduje się Stacja Paliw ORLEN, gdzie można nadawać i odbierać przesyłki całą dobę przez 7 dni w tygodniu.        

orlen paczka

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Broker kurierski Globkurier.pl oferuje tanie usługi kurierskie. Dlatego szukając taniego kuriera w Ostrowie Wielkopolskim, warto zdecydować się na wycenę paczki właśnie na tej platformie. ORLEN Paczka jest jedną z korzystniejszych opcji, jednak trzeba pamiętać, że paczka nie może być cięższa niż 20 kg. Ponadto istotne znaczenie mają wymiary. W wyznaczonych polach wpisujesz długość, szerokość i wysokość. Wszystkie trzy parametry powinny mieścić się w wymiarach 20 cm x 30 cm x 50 cm. Jeśli tak jest, z dostępnych opcji można wybrać właśnie kuriera ORLEN Paczkę. Po opłaceniu należy udać się do punktu nadania. 

Numer listu przewozowego można wpisać w zakładce śledzenia na stronie Globkurier.pl. Dzięki temu łatwo jest namierzyć paczkę i przekazać odbiorcy, gdzie aktualnie się znajduje, czy też jaki jest przewidywany termin dostawy. Na platformie dla usług kurierskich i przewozowych można uzyskać cenę za wysyłkę niższą nawet o 70% niż u przewoźnika. Broker kurierski oferuje także wsparcie w przypadku reklamacji i udostępnia wszystkie niezbędne dokumenty.           

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ostrowie Wielkopolskim

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: