Menu

globbox

GlobBox Bogatynia

Sprawdź ofertę GlobBox w Bogatyni i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Bogatynia

Firma kurierska Globbox oferuje zarówno możliwość wysyłki przesyłek krajowych, jak i zagranicznych, do takich państw jak choćby Anglia, Niemcy czy Francja. Warto zauważyć, że przesyłki docierają bardzo szybko, a koszty wcale nie są relatywnie wysokie. Wielu mieszkańców Bogatyni decyduje się na wybór właśnie kuriera Globbox, który ma naprawdę dobrą ofertę. Zamów kuriera do godz. 11, to wtedy masz pewność, że dobierze paczkę jeszcze tego samego dnia. Jeżeli zamówisz taniego kuriera Globbox po godz. 11, to wtedy przesyłka zostanie odebrana przez kuriera następnego dnia. Oczywiście możesz udać się także do punktu, który znajduje się blisko Bogatyni, bo w Lubaniu, przy ul. Kopernika 30. Punkt jest czynny od poniedziałku do soboty, w godz. od 7.00 do 21.00. W tych godzinach możesz nadać przesyłkę.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Możesz nadać przesyłkę Globbox na platformie Globkurier.pl. Wystarczy wejść na stronę. Na początek należy ustalić parametry przesyłki. Tutaj należy pamiętać, że przesyłkę trzeba zmierzyć bardzo dokładnie. Dotyczy to jej szerokości, długości i wysokości. Należy także podać wagę oraz ilość takich samych przesyłek. Oczywiście to nadal nie koniec, gdyż wtedy na stronie pojawią Wam się najbardziej korzystne oferty kurierskie i tutaj warto wybrać Globbox. Po tym etapie należy wypełnić formularz. Zostaniecie poproszeni o podanie Waszych danych, ale i danych odbiorcy. Jeżeli często wysyłacie przesyłki i chcecie przyspieszyć cały proces, to warto zarejestrować się na platformie, gdyż wtedy będziecie mogli skorzystać z książek adresowych, co na pewno jest bardzo wygodne. Na tym etapie musicie też podjąć decyzję, czy potrzebujecie faktury VAT.

W kolejnym kroku pozostaje już tylko opłacenie przesyłki. Dostępna jest także opcja za pobraniem. Gdy przesyłka zostaje opłacona należy wydrukować list przewozowy i przykleić go na paczce. Ale nim to zrobicie, sprawdźcie, czy towar, który chcecie nadać jest dobrze spakowany. Warto w tym przypadku sprawdzić czy paczka nie przemieszcza się w kartonie. Jeżeli występuje luz, to warto zastosować woreczki z powietrzem czy zabezpieczenie styropianem. Samą paczkę należy jeszcze folią bąbelkową i dokładnie zakleić taśmą. Tani kurier w Bogatyni spełni Wasze oczekiwania, tym bardziej iż możecie wysyłać przesyłki do 50 kg. Istnieje także możliwość wysyłki większych i cięższych przesyłek, przy czym należy wtedy towar wysłać na palecie. Przesyłki zostają dostarczone zazwyczaj w ciągu jednego dnia. W przypadku przesyłek międzynarodowych czas zależy od kraju odbioru.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bogatyni

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: