• orlen paczka

  Kurier ORLEN Paczka Bogatynia

  Zamów kuriera ORLEN Paczka w Bogatyni korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier ORLEN Paczka Bogatynia

  Bogatynia to kolejne miejsce na mapie Polski, które dzięki usłudze ORLEN Paczka zyskało dostęp do usług kurierskich przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. W dodatku nadasz i odbierzesz paczkę bez stania w kolejce, czy czekania na kuriera w domu. W odpowiedzi na potrzeby Klientów, takie jak wygoda, bezpieczeństwo i niska cena przesyłek, renomowana marka ORLEN przejęła solidną i tradycyjną Paczkę w RUCHu, tworząc zgrany duet cieszący się coraz większą popularnością i zadowoleniem stałych już Klientów. Do wyboru są dwa gabaryty przesyłek. Jest to paczka MINI do 5 kg oraz STANDARD do 20 kg. Ich wymiary nie mogą przekraczać 20/30/50 cm.

  orlen paczka

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  Nadawanie paczek jeszcze nigdy nie było tak proste i w pełni zależne od Ciebie! Spakuj i zabezpiecz przesyłkę. Wypełnij formularz online, podając dane swoje oraz odbiorcy i parametry paczki. Formularz dostępny jest w porównywarce kurierskiej GlobKurier.pl. Wydrukuj i przyklej na paczce list przewozowy, lub przepisz wygenerowany dla Ciebie kod i podaj go w miejscu nadania paczki. Zanieś przesyłkę do wybranego punktu nadania w dogodnym dla Ciebie czasie, w godzinach jego otwarcia. Wraz z nadaniem przesyłki otrzymasz wydruk potwierdzenia, co stanowi dla Ciebie gwarancję dla naszej usługi. Dodatkowo przez całą drogę swojej przesyłki do odbiorcy, możesz śledzić jej przebieg i poszczególne etapy transportu na stronie GlobKurier.pl.

  Dla zagwarantowania Ci jeszcze większego bezpieczeństwa każda paczka o wartości do 500 zł ma opcję darmowego ubezpieczenia. Zamów kuriera w Bogatyni i powierz mu swoją przesyłkę. ORLEN Paczka rozwija się coraz szybciej, dzięki czemu na mapie Polski pojawia się coraz więcej miejsc partnerskich, na których można skorzystać z usługi. Są to stacje paliw PKN Orlen, automaty paczkowe, kioski RUCHu, saloniki prasowe oraz sklepy partnerskie. W Bogatyni kurier ORLEN Paczka dostępny jest na stacji paliw PKN ORLEN przy ul. Daszyńskiego 24.

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Bogatyni

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: