Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Zduńska Wola

Zamów kuriera UPS w Zduńskiej Woli korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Zduńska Wola

UPS to przedsiębiorstwo założone w 1907 roku w USA. W ciągu ponad stu lat nastąpił jego dynamiczny rozwój i przekształcenie w jedną z największych korporacji transportowo-logistycznych na świecie. Jest to też jedna z firm, z którą współpracujemy w GlobKurier.pl. Działamy w wielu polskich miastach, pośrednicząc między kurierami a klientami indywidualnymi i biznesowymi. Oferujemy nie tylko wysoką jakość usług, ale i bardzo korzystne ceny. Z nami zamówisz taniego kuriera w Zduńskiej Woli bez wychodzenia z domu. Zduńska Wola to położone w województwie łódzkim miasto liczące około 42 tysięcy mieszkańców. Krzyżują się w nim istotne szlaki komunikacyjne, zarówno kolejowe, jak i drogowe. Z tego powodu jest ważnym miejscem dla transportu i logistyki. Jedną z firm, które świadczą swoje usługi w tej dziedzinie jest UPS. Działający w Zduńskiej Woli kurier UPS rozwozi przesyłki od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 19:00, w miarę możliwości kontaktując się z odbiorcą w celu ustalenia dokładniejszego terminu. Za dodatkową opłatą uiszczaną w momencie nadania przewoźnik daje także możliwość podjęcia próby doręczenia w sobotę. Kurier podejmuje trzy próby doręczenia przesyłki w kolejnych dniach roboczych. W przypadku ich niepowodzenia trafia ona do jednego z czterech punktów UPS Access Points, z którego może zostać odebrana w ciągu trzech dni roboczych.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W GlobKurier.pl dążymy do tego, by proces nadania paczki kurierem UPS był jak najwygodniejszy i najprostszy. Dlatego stworzyliśmy system umożliwiający tworzenie takich zleceń w całości przez Internet, w dosłownie kilka minut. W dodatku oferujemy ceny nawet o kilkadziesiąt procent niższe niż te, które nasi klienci mogą uzyskać bezpośrednio w danej firmie kurierskiej. Jest to możliwe dzięki naszej długoletniej współpracy z przewoźnikami oraz bogatemu doświadczeniu.Zamów kuriera UPS z GlobKurier w kilku prostych krokach: Podaj informacje o wielkości przesyłki oraz miejscach, między którymi ma być przesłana w formularzu na stronie głównej. 

Spośród przygotowanych na tej podstawie ofert wybierz tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Wypełnij formularz z danymi koniecznymi do realizacji zlecenia zgodnie z instrukcją. Na tym etapie możesz wybrać także dodatkowe usługi, np. dostawę w sobotę lub płatność za pobraniem. Opłać zamówienie online lub zadeklaruj płatność bezpośrednio u kuriera. Na każdym etapie wysyłki masz możliwość śledzenia przesyłki w aktualizowanym w czasie rzeczywistym systemie. W razie pytań lub problemów możesz się także skontaktować z naszym pracownikiem, który opiekuje się Twoim zleceniem.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zduńskiej Woli

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: