Logo
Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Zduńska Wola

Zamów kuriera w Zduńskiej Wola korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Zduńska Wola

Kurier Poczty Polskiej to najszybsza z usług tego przewoźnika. Z tego powodu cieszy się coraz większą popularnością. Wpływ na to ma również duża dostępność usług – placówki Poczty znajdują się w niemal każdej miejscowości. Platforma GlobKurier.pl powstała, by ułatwić i usprawnić nadawanie przesyłek przez Internet. Od lat współpracujemy z kurierami Poczty Polskiej w Zduńskiej Woli i wielu innych miastach w całej Polsce. Z nami łatwo zamówisz kuriera, który dowiezie Twoją paczkę gdziekolwiek potrzebujesz. Zduńska Wola to zamieszkałe przez około 42 tysiące osób miasto w województwie łódzkim. Ze względu na krzyżowanie się w nim ważnych dróg, również kolejowych, jest istotnym ośrodkiem transportowym i logistycznym. Działają w nim liczne firmy kurierskie; znajduje się tu też osiem placówek Poczty Polskiej. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Wśród usług świadczonych przez kuriera Poczty Polskiej w Zduńskiej Woli znajdują się: – Pocztex Express 24 (dostawa nawet następnego dnia), – Pocztex Kurier 48 (dostawa w ciągu trzech dni roboczych od nadania). Kurier Poczty Polskiej rozwozi przesyłki w dni robocze między 8:30 a 17:30. W sytuacji, w której nie zastanie adresata, zostawia awizo, w którym wskazana zostaje placówka pocztowa, w której możliwy jest odbiór paczki. Czeka ona przez 14 dni roboczych, a następnie zostaje zwrócona do nadawcy. GlobKurier.pl umożliwia łatwe i szybkie zamówienie usług kuriera Poczty Polskiej. Wystarczy wypełnić dwa formularze na naszej stronie internetowej.W pierwszym z nich należy podać takie dane jak wymiary, waga oraz miejscowość nadawcy i adresata, by uzyskać wycenę usługi w nawet kilkudziesięciu firmach kurierskich. 

Zawarte w porównaniu informacje pozwalają także na określenie przybliżonego czasu dostawy oraz ewentualnych usługach dodatkowych takich jak nadprogramowe ubezpieczenie czy płatność za pobraniem. To pozwala na uzyskanie oferty skrojonej na miarę niezależnie od tego, czego potrzebujesz.W kolejnym kroku podajesz niezbędne do wysyłki dane wraz z informacjami o dodatkowych usługach, z których chcesz skorzystać. Na tej podstawie generowana jest ostateczna cena. Wysyłkę możesz opłacić online lub gotówką – w drugim przypadku uiszczasz opłatę bezpośrednio u kuriera, który przyjedzie po Twoją paczkę. Każda przesyłka może być śledzona w naszym systemie. Informacje w nim są aktualizowane w czasie rzeczywistym, co pozwala szybko wychwycić ewentualne problemy, a także określić przybliżony czas dostawy. W razie pytań lub w sytuacjach awaryjnych możesz się skontaktować z członkiem naszego zespołu – każdą paczką opiekuje się nasz pracownik.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zduńskiej Woli

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: