Menu

globbox

Globbox Zduńska Wola

Sprawdź ofertę GlobBox w Zduńskiej Woli i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Zduńska Wola

Zduńska Wola- niewielkie miasto w woj. łódzkim. Liczy ponad 42 tys. mieszkańców, którzy dokonują coraz większej ilości zakupów w Internecie. To z kolei przekłada się na intensywny wzrost zapotrzebowania na usługi kurierskie. Pomimo, iż w województwie łódzkim funkcjonuje wielu przewoźników, wybór odpowiedniego nie należy do łatwych. Bowiem analizowanie cen każdego przewoźnika i sprawdzanie jego rzetelności wymaga dużej ilości czasu. O wiele lepszym rozwiązaniem jest bezsprzecznie, skorzystanie z usług dużego operatora logistycznego, który współpracuje z wieloma przewoźnikami. Brokerem kurierskim dostępnym na terenie zduńskiej Woli jest GlobBox.

Nadaj przesyłkę z Globbox

GlobBox jest jednym z najtańszych operatorów logistycznych, obsługujących przesyłki krajowe i międzynarodowe. Jest też firmą nowoczesną, wdrażającą rozwiązania gwarantujące prosty i łatwy dostęp do usług firmy oraz komfortowe metody nadawania i odbioru paczek. Jako jeden z pierwszych uruchomił i wciąż rozbudowuje sieć drobnych, partnerskich punktów paczkowych, których obecnie jest już na terenie całego kraju 5500. Ponadto, kierując się oczekiwaniami Klientów, broker umożliwił składanie zamówień na nadania paczek drogą telefoniczną i elektroniczną. Mając również na uwadze bezpieczeństwo przekazywanych przesyłek, GlobBox bardzo ostrożnie dobiera partnerów biznesowych, zawierając umowy jedynie ze sprawdzonymi przewoźnikami. Jednakże w sytuacjach niedostarczenia paczki w terminie bądź jej zaginięcia, firma proponuje swoim Klientom pełne wsparcie w całej procedurze reklamacyjnej. Dowodząc tym samym, iż jest firmą godną zaufania. Mieszkańcy Zduńskiej Woli mogą nadawać i odbierać przesyłki w punkcie paczkowym zlokalizowanym w placówce “Trafiki”, mieszczącej się w hipermarkecie Kaufland, na ul. Opiesińskiej 8a. Punkt ten jest czynny w godzinach pracy “Trafiki”. Dyspozycję nadania przesyłki w GlobBox, można zlecić telefonicznie dzwoniąc pod numer: 22 295 15 75. Konsultant firmy, w krótkiej rozmowie, ustali wszystkie niezbędne szczegóły związane z nadawaną przesyłką i przyjmie zlecenie. Informacją zwrotną, informującą o przyjęciu zlecenia, będzie SMS z numerem zamówienia. 

Po jego otrzymaniu można już przekazać przesyłkę do wybranego punktu paczkowego. Zamów kuriera i nadaj przesyłkę bez wychodzenia z domu lub z firmy. Najwygodniejszą opcją oferowaną przez GlobBox jest nadanie przesyłki, z opcją zamówienia kuriera po jej odbiór. Należy w tym celu wejść na stronę Globbox i w pierwszej kolejności wprowadzić wszystkie dane związane z przesyłką celem jej wyceny. Do wymaganych informacji należą między innymi: kraj nadania i odbioru przesyłki, rodzaj paczki, jej długość, szerokość, waga oraz ilość paczek.  Po kliknięciu w zakładkę “Wyceń” ukarze się lista kurierów, którzy mogą wykonać zlecenie. Jest to etap, w którym należy dokonać wyboru przewoźnika i zaznaczyć usługę zamówienia kuriera.  Po opłaceniu zlecenia zostanie przesłane drogą elektroniczną potwierdzenie otrzymania zlecenia przez kuriera, w postaci listu przewozowego lub etykiety informacyjnej. Jest to etap kończący proces składania zlecenia. Wystarczy już przygotować paczkę do wysyłki, wydrukować list przewozowy i nakleić na paczkę i spokojnie oczekiwać na kuriera.  Tani kurier Zduńska Wola. Ponieważ GlobBox przed zawarciem umowy, negocjuje z każdym przewoźnikiem indywidualnie stawki cenowe, może zaoferować jedne z najniższych cen za usługi kurierskie w kraju. Zatem może poszczycić się opinią rzetelnego i taniego kuriera.
Dlatego warto zapamiętać, że tani kurier Zduńska Wola jest zawsze dostępny w GlobBox. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Zduńskiej Woli

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: