Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Wejherowo

Zamów kuriera UPS w Wejherowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Wejherowo

Wejherowo w województwie pomorskim jest zamieszkiwane przez około 50 tysięcy ludzi. Miasto należy do większych w regionie, dlatego stanowi istotny punkt dla firm kurierskich. Mieszańcy chętnie korzystają z ich usług podczas zakupów internetowych, a lokalni przedsiębiorcy dzięki kurierom usprawniają łańcuchy dostaw. W Wejherowie działa między innymi UPS, który jest znanym i renomowanym przewoźnikiem na całym świecie. Jakie usługi kurierskie UPS można zamówić w Wejherowie? Kurier UPS obsługuje klientów indywidualnych oraz małych, średnich i dużych przedsiębiorców. W przypadku osób prywatnych dużym zainteresowaniem cieszy się usługa My Choice, dzięki której można wybrać godzinę i datę doręczenia paczki oraz zdecydować się na jej przechowanie przez kuriera do czasu powrotu z urlopu. Paczki dodatkowo można odbierać w zlokalizowanych w kilkunastu miejscach Access Pointach. Kurier UPS Wejherowo prowadzi ich kilkanaście – Access Pointy działają przy sklepach, lokalach usługowych oraz w punktach, w których można odebrać przesyłki z różnych firm kurierskich.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Tani kurier Wejherowo posiada rozbudowana ofertę dla przedsiębiorców. Bez względu na liczbę wysyłanych paczek, firmy mogą korzystać z systemu zwrotów, pomocy w realizacji działań posprzedażowych i transportu towarów w specjalnych warunkach (np. niskich temperaturach). Dodatkowo umowy z klientami biznesowymi obejmują opcję transportu z uwzględnieniem szczególnego nacisku na optymalizację czasu dostawy. Platforma globkurier.pl jest przeznaczona zarówno dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. W serwisie znajduje się wyszukiwarka, która ułatwia dobranie odpowiedniego typu przesyłki do wielkości i wagi umieszczonych w niej przedmiotów. 

Wyszukiwarka na podstawie szerokości, długości i głębokości opakowania oraz jego wagi wskazuje, którzy przewoźnicy i za jaką cenę dostarczą dane towary. Użytkownik jest dodatkowo informowany o przewidywanej dacie dostawy, a także o wysokości dopłat ze usługę ekspresową. Globkurier.pl w imieniu swoich użytkowników negocjuje ceny z firmami kurierskimi, dlatego wysokość opłat za usługi jest niższa nawet o 70% w porównaniu do cen standardowych. Do każdej paczki użytkownik może dokupić dobrowolne ubezpieczenie, które zapewnia wypłatę odszkodowania w przypadku zniszczenia przesyłki w transporcie. Dodatkowo platforma udostępnia przedsiębiorcom wygodny system płatności odroczonych, które przyśpieszają wysyłkę towarów i ograniczają problemy z zachowaniem płynności finansowej.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wejherowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: