Logo
Menu

kurier InPost

Kurier InPost Wejherowo

Zamów kuriera InPost w Wejherowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Wejherowo

Ze względu na wyjątkowo szybkie zmiany zachodzące w obrębie potrzeb klientów branży kurierskiej i logistycznej, firmy świadczące tego rodzaju usługi muszą elastycznie reagować. Dzięki temu możliwe jest podtrzymanie zaufania konsumentów. Firma InPost nieustannie poszerza swoją ofertę, wprowadzając liczne, innowacyjne rozwiązania. Oferta kurier InPost jest skierowana do klientów indywidualnych i firm. Wysyłanie paczek może odbywać się bezpośrednio spod wskazanego adresu lub z wygodnego Paczkomatu i PaczkoPunktu. Dla stałego komfortu użytkowników dostępna jest także opcja śledzenia paczki. Odbieranie paczek także jest możliwe w domu, bądź Paczkomacie. Dla częstych użytkowników dostępna jest również aplikacja, pozwalająca wygodnie zarządzać przesyłkami oraz higienicznie odbierać paczki. 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

InPost posiada w swojej ofercie także szeroką listę usług skierowanych do firm. Przedsiębiorstwa z sektora e-commerce mają możliwość skorzystać z indywidualnej wyceny, obniżek, przesyłek za pobraniem oraz wygodnego odbioru przygotowanego towaru bezpośrednio z siedziby firmy. Paczkomaty oraz PaczkoPunkty oferowane przez tani kurier Wejherowo, stanowią odpowiedź na potrzeby klientów, dla których nadawanie i odbieranie paczek z domu nie było wygodne. 24 komfortowo zlokalizowane punkty, umożliwiają swobodne zarządzanie swoim czasem, bez konieczności dopasowywania planu dnia do godzin pracy kurierów. Godziny pracy kurier InPost Wejherowo kończą się w każdy dzień roboczy o 17. Dzięki temu klient otrzymuje pewność, że paczka, którą wysłał, dotrze do adresata już następnego dnia. 

Gwarancja ta dotyczy paczek o wadze poniżej 50 kilogramów i najdłuższym boku krótszym niż 120 centymetrów. W przypadku paczek nieprzekraczających 30 kilogramów dostawa odbywa się w godzinach porannych, do 10 lub 12. O tych samych porach przesyłki umieszczane są w Paczkomatach, lecz klient może odbierać je całodobowo. GlobKurier.pl posiada w swojej ofercie wygodną usługę „Zamów kuriera”, która pozwala szybko i wygodnie nadać paczkę. Do otrzymania wyceny, wystarczy wprowadzić podstawowe dane na temat przesyłki. Kluczowa jest jej waga, wymiar oraz adres nadawcy i adresata. Wielkość standardowej przesyłki nie powinna przekroczyć 220 centymetrów. Po zaakceptowaniu wyceny należy wybrać odpowiednią usługę i dokonać płatności. Następnie wystarczy jedynie oczekiwać na przyjście kuriera.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wejherowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: