Menu

globbox

Globbox Wejherowo

Sprawdź ofertę GlobBox w Wejherowo i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Wejherowo

Bardzo często korzystanie z usług kurierskich wymaga nie tylko przygotowania paczek do transportu, ale również oczekiwania na kuriera, który podaje tylko przybliżone godziny przyjazdu po paczki. Dzięki punktom paczkowym nie musi tak być. Jedną z wiodących firm jest Globbox. W Wejherowie posiada punkty, dzięki którym można uniezależnić się od godzin pracy kuriera i nadać przesyłki o dogodnej porze.

Nadaj przesyłkę z Globbox

Możesz nadać swoje przesyłki wcześnie rano albo późno wieczorem. W pierwszym przypadku, jeśli przesyłka została opłacona do 11, kurier może ją odebrać z punktu jeszcze tego samego dnia. Przesyłki opłacone po godzinie 11 są najczęściej odbierane w kolejnym dniu roboczym. W Globbox możesz liczyć jednak na tanią i szybką przesyłkę. Paczka może dotrzeć do odbiorcy w ciągu jednego do dwóch dni roboczych. Nadaj przesyłkę w Globbox w Wejherowie, gdzie możesz skorzystać z punktu zlokalizowanego przy ul. Staromłyńskiej 2a. Jest on czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 7.00 do 21.45. Możesz zatem nadać przesyłkę przed pracą albo po pracy. Oczywiście punkty są otwarte nie tylko dla firm, ale również klientów indywidualnych. Trzeba pamiętać o odpowiednim zabezpieczeniu paczki. Należy na niej również nakleić list przewozowy, tak aby kod kreskowy był widoczny. Dzięki temu przesyłka jest dostępna także w trybie śledzenia. Jeśli punkt zlokalizowany przy Staromłyńskiej 2a nie jest dogodną lokalizacją, to możesz skorzystać z tego znajdującego się przy ul. Augustyna Necla 8L. Znajduje się tu sklep Delikatesy Centrum i to właśnie w nim znajduje się punkt paczkowy Globbox. Można nadawać i odbierać paczki w godzinach od 6.30 do 21.30 od poniedziałku do soboty, a także w niedzielę – od 9.00 do 19.00. 

Zamów kuriera Globbox za pośrednictwem platformy Globkurier.pl. Możesz liczyć tutaj na bardzo dogodne warunki. Firmy mogą generować zbiorowe listy przewozowe, a także korzystać z odroczonej płatności faktur. Do tego ceny są negocjowane i mogą być nawet o 70% niższe niż u przewoźnika. Można liczyć też na wsparcie w procesie reklamacji. Globkurier udostępnia wszelkie niezbędne dokumenty. Warto pamiętać o ubezpieczeniu przesyłki, które nie jest drogie, a daje gwarancję, że nie straci się pieniędzy. Można wysyłać też przesyłki Globbox za pobraniem. Trzeba jednak wydrukować odpowiedni listy przewozowy COD. Po opłaceniu przesyłki przez odbiorcę, na podany numer rachunku nadawcy zostaje zwrócona zapłacona kwota za przesyłkę. W Globkurier.pl można wyceniać przesyłki bardzo prosto, gdyż wystarczy założyć darmowe konto, a następnie wpisać wszystkie wymiary i wagę paczki, ilość paczek danego rodzaju i kliknąć wyceń przesyłkę. Ukaże się lista kurierów, którzy mogą wykonać usługę i wśród nich jest Globbox. Wystarczy opłacić online, przelewem zwykłym, szybkim przelewem, kartą pre-paid, czy kartą płatniczą, a następnie wydrukować list przewozowy, zapakować paczkę i nakleić na nią list. Potem pozostaje już udać się do wybranego punktu odbioru w dogodnym dla siebie czasie. To naprawdę proste!           

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Wejherowo

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: