Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Ustroń

Zamów kuriera UPS w Ustroniu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę UPS w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Ustroń

Z usług kurierskich w dzisiejszych czasach korzystamy wszyscy. Niezależnie od tego, czy korzystamy z nich jako osoby prywatne, czy też chcemy wysyłać swoje produkty do klientów oczywistym jest, że zależy nam na tym, by firma, którą wybierzemy była godna zaufania, terminowa oraz niedroga. Jedną z tych, które spełniają te założenia jest bez wątpienia kurier UPS. Ustroń jest jednym z miast, którego mieszkańcy chętnie wybierają ofertę tego właśnie kuriera. UPS czyli United Parcel Service to firma, która została założona w 1907 roku w Stanach Zjednoczonych. Początkowo zajmowała się dostarczaniem listów oraz posiłków z restauracji stopniowo rozszerzając swoją ofertę o inne przesyłki. Obecnie firma ta działa na terenie 200 krajów, w tym również w Polsce. Klienci od 2005 roku mogą korzystać z bardzo szerokiej oferty usług. Znajdziemy w niej przesyłki krajowe, międzynarodowe, ekspresowe, standardowe oraz niewymiarowe. Przedsiębiorcy mogą również korzystać z transportu paletowego.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Aby wygodnie zamówi kuriera UPS w Ustroniu warto skorzystać z Globkurier.pl. To nowoczesna platforma transportowa, dzięki której możesz szybko wybrać odpowiedniego przewoźnika, wycenić przesyłkę oraz opłacić usługę i wybrać formę nadania paczki. Globkurier.pl pozwala na wydrukiwanie listu przewozowego, śledzenie przesyłki oraz skorzystanie z dodatkowych udogodnień takich jak np. skorzystania z ubezpieczenia czy integracji dla sklepów internetowych. Kurierzy UPS w Ustroniu doręczają oraz odbierają przesyłki od poniedziałku do piątku do godziny 19.00.

 

Istnieje również możliwość doręczenia przesyłki w sobotę. Klient może wybrać pasujące do jego aktywności i planów godziny wizyty kuriera. Osoby, które nie chcą zamówić kuriera UPS w Ustroniu mogą odwiedzić punkt UPS Access Point znajdujący się na ulicy 9 Listopada. Punkt ten otwarty jest w godzinach od 10.00 do 16.00 od poniedziałku do soboty. Co więcej, mieszkańcy Ustronia nie mają problemów z odwiedzeniem punktów, które znajdują się w sąsiadujących miejscowościach.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ustroniu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: