Menu

globbox

GlobBox Ustroń

Sprawdź ofertę GlobBox w Ustroniu i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

GlobBox Ustroń

GlobBox jest rzetelnym operatorem kurierskim, współpracującym z ponad 50 firmami przewozowymi i obsługującym przesyłki w ponad 5500 partnerskich punktów paczkowych. Mieszczą się one zarówno w dużych miastach jak i w całkiem małych miejscowościach, na terenie całej Polski. Firma intensywnie się rozwija, stale poszerzając dostęp do swoich usług. Mottem przewodnim jej działania, jest zapewnienie dostępu do najwyższej jakości usług przewozowych wszystkim Polakom, nawet tym z najmniejszych miejscowości. Celem umożliwienia jak najszerszego dostępu do swoich usług, GlobBox utworzył i wciąż rozbudowuje sieć partnerskich punktów paczkowych, mieszczących się w lokalnych sklepach i placówkach usługowych. W samym Ustroniu funkcjonuje obecnie jeden punkt paczkowy i mieści się on w “Euro Sklepie”, na ul. Daszyńskiego 64e. Sklep obsługuje przesyłki od poniedziałku do soboty, w godzinach 7.00- 19.00.

Nadaj przesyłkę z GlobBox

Przesyłkę w GlobBox można nadać drogą elektroniczną poprzez stronę jednej z najtańszych i najpopularniejszych platform transportowych GlobKurier.pl. Plusem przemawiającym za wyborem platformy Globkurier.pl jest brak wymogu rejestracji i zakładania konta, co ma szczególne znaczenie w przypadku osób sporadycznie wysyłających paczki. Ponadto platforma transportowa GlobKurier.pl, oferuje stawki za nadania, których po prostu nie można odrzucić. Są one bowiem niższe, nawet o 70%, w stosunku do cen obowiązujących u samych przewoźników. Jest to wynikiem długich negocjacji cenowych przeprowadzanych przez GlobKurier.pl, z przewoźnikami, przed zawarciem umowy o współpracy. Nadanie paczki z GlobKurier.pl jest niesamowicie proste. Po wejściu na stronę należy najpierw wprowadzić kraj nadania i odbioru przesyłki, jej parametry oraz ilość paczek. Po kliknięciu w zakładkę ”Wyceń przesyłkę” system sam ukaże listę firm kurierskich, wraz z indywidualnymi cenami za usługę.

Wystarczy z listy wybrać brokera GlobBox, a następnie upatrzonego przewoźnika. Na tym etapie można też zaznaczyć usługę zamówienia kuriera. W kolejnym kroku należy uzupełnić adresy i dane kontaktowe nadawcy oraz odbiorcy. Uregulowanie płatności za zlecenie oraz wydrukowanie i naklejenie na paczkę listu przewozowego zamykają cały proces nadawania przesyłki. Godziny pracy kurierów zamawianych w GlobBox są zależne od wybranego przez Klienta przewoźnika. Jednakże regułą jest, iż paczki nadane i opłacone do godziny 11.00, są odbierane przez kurierów jeszcze tego samego dnia. Z kolei nadania opłacone po godzinie 11.00, odbierane są kolejnego dnia roboczego. W przypadku doręczeń krajowych sytuacja wygląda analogicznie. Nadania sprzed godziny 11.00 są realizowane w tym samym dniu. Z kolei te, opłacone po godzinie 11.00, doręczane są w następnym dniu roboczym.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ustorniu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: