Menu

kurier dpd

Kurier DPD Ustroń

Zamów kuriera DPD w Ustroniu korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę DPD w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier DPD Ustroń

DPD Polska rozpoczęła swoją działalność w roku 1991. Na przełomie lat przewoźnik wypracował system udogodnień dla Klientów, czym zaskarbił sobie ich sympatię. Dzisiaj firma jest jednym z najczęściej wybieranych przewoźników w całej Polsce, w tym także w Ustroniu. Zatem jakimi rozwiązaniami DPD zdobyło uznanie i sympatię? Czemu jest tak chętnie wybieranym przewoźnikiem? DPD jest firmą, która skoncentrowała się na wyraźnych oczekiwaniach Klientów. Zadbała o swoją obecność nie tylko w dużych miastach, ale także w małych miejscowościach. Wprowadziła jednolite i wysokiej jakości standardy obsługi. Zadbała także o prostotę związaną z samym nadawaniem i wysyłaniem paczek. Stworzyła bowiem sieć drobnych punktów Pickup, w których Klienci mogą osobiście nadawać i odbierać przesyłki. Z kolei dla bardziej wymagających, umożliwiła nadawanie paczek za pomocą internetu.

kurier dpd wrocław

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Dla mieszkańców Ustronia i najbliższych okolicznych miejscowości zostało uruchomionych 8 punktów Pickup, które zlokalizowane są na ul. Konopnickiej 4 w Ustroniu, Góreckiej 142 w Brennej, Breńskiej 21 w Górkach Małych, Ogrodowej 17 w miejscowości Goleszów, Zofii Kossak 47 w Górkach Wielkich, Bolesława Prusa 12A w Wiśle, Kolejowej 1C również w Wiśle oraz w Kisielowie na ul. Wiejskiej 1. Wszystkie punkty zajmują się obsługą przesyłek w godzinach pracy poszczególnych placówek. Dla bardziej wymagających Klientów DPD uruchomiło możliwość składania zleceń na nadania drogą online, również z możliwością przyjazdu kuriera po odbiór nadawanej paczki. Zlecenia drogą elektroniczną można za pośrednictwem jednej z najtańszych i najlepszych platform transportowych GlobKurier.pl. Ponieważ GlobKurier.pl proponuje ceny za nadania, niższe nawet o 70%, w stosunku do cen proponowanych przez poszczególne firmy kurierskie.

Proces składania zlecenia na platformie jest niesamowicie prosty, a dodatkowo intuicyjny panel “sam podpowiada” kolejne kroki. W pierwszym kroku należy podać kraj nadania i odbioru przesyłki oraz dane dotyczące wymiarów, wagi i ilości paczek. Po kliknięciu zakładki “Wyceń przesyłkę”, system ukazuje listę firm kurierskich, które mogą wykonać usługę, wraz z informacją dotyczącą cen w poszczególnych firmach. Na tym etapie należy wybrać firmę DPD i zaznaczyć opcję zamówienia kuriera. W następnej kolejności należy opłacić zlecenie. Przy wyborze przewoźnika DPD, można również zaznaczyć opcję płatności za zlecenie, gotówką bezpośrednio u kuriera. Potem pozostaje już tylko przygotowanie paczki, wydrukowanie i naklejenie na nią listu przewozowego i oczekiwanie na kuriera. Istotnym jest też fakt, iż platforma nie wymaga obowiązkowej rejestracji i zakładania konta. Nie pobiera też abonamentów ani innych opłat.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Ustroniu

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: