Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Otwock

Zamów kuriera UPS w Otwocku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Otwock

UPS to firma, która rozpoczęła działalność w 1907 r. w Stanach Zjednoczonych. Z czasem nastąpił jej dynamiczny rozwój, dzięki czemu dziś jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych korporacji tego typu na świecie. Firma posiada zróżnicowaną ofertę, kierowaną zarówno do osób indywidualnych, jak i różnego rodzaju przedsiębiorstw. W GlobKurier.pl ułatwiamy współpracę z firmami przewozowymi w wielu polskich miastach. Zamówienie kuriera UPS w Otwocku staje się dzięki nam łatwiejsze, wygodniejsze i tańsze. Otwock to położone 25 km od Warszawy miasto w województwie mazowieckim, zamieszkane przez niemal 43 tysiące osób. Jest popularną miejscowością wypoczynkową słynącą z licznych zabytków. Na terenie miasta przesyłki są doręczane przez liczne firmy kurierskie. Jedną z nich jest UPS.Przesyłki są rozwożone przez kurierów UPS w dni robocze, w godzinach 9:00-19:00. Istnieje możliwość wykupienia dodatkowej usługi, jaką jest próba doręczenia w dniu wolnym od pracy. Dostawca w większości przypadków kontaktuje się z odbiorcą, dzięki czemu możliwe jest określenie pory doręczenia. Kurierzy podejmują w sumie trzy próby dostarczenia przesyłek pod adres docelowy. Jeśli się nie powiodą, paczka będzie przez trzy dni czekać na odbiór w jednym z pięciu znajdujących się w Otwocku punktów UPS Access Points. W sytuacji, w której nie zostanie odebrana, wraca do nadawcy.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

GlobKurier.pl współpracuje z firmą UPS również na terenie Otwocka i okolic. Umożliwiamy szybkie i łatwe nadanie przesyłki nie tylko za pomocą tego przewoźnika, ale także kilkudziesięciu innych. Aby skorzystać z naszych usług, wystarczy wypełnić w sumie dwa formularze na naszej stronie internetowej. Pierwszy służy do przygotowania wyceny oraz zestawienia ofert, spośród których wybierasz tę, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Do tego celu potrzebujemy informacji o gabarytach paczki oraz o tym, czy jest to przesyłka krajowa, czy zagraniczna. Po wybraniu oferty kierujemy Cię do kolejnego formularza. 

Do realizacji zlecenia potrzebujemy adresu oraz danych kontaktowych nadawcy i odbiorcy przesyłki, a także informacji o wykupieniu dodatkowych usług takich jak pobranie czy dostawa w sobotę. Na tym etapie konieczna jest również deklaracja zawartości przesyłki (należy zaznaczyć po prostu jedną z dostępnych kategorii). Można również wykupić dodatkowe ubezpieczenie. Płatności możesz dokonać online lub gotówką bezpośrednio u kuriera. Nasi klienci mają dostęp do narzędzi takich jak system śledzenia przesyłki, umożliwiający łatwe określenie tego, co w danej chwili dzieje się z paczką. Dodatkowo każde zlecenie ma przypisane swojego opiekuna, z którym można kontaktować się w razie pytań lub problemów.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Otwocku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: