Menu

kurier poczta polska

Kurier Poczta Polska Otwock

Zamów kuriera Poczty Polskiej w Otwocku korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier Poczta Polska Otwock

Otwock to jedno z miast, w którym można łatwo skorzystać z usług kuriera Poczty Polskiej. Liczne placówki w niemal każdej miejscowości sprawiają, że wiele osób decyduje się na tego przewoźnika – odebranie paczki w sytuacji, w której kurier nie zastanie adresata jest bardzo proste.To również jeden z przewoźników, z którymi współpracujemy w Globkurier.pl. Oferujemy najwyższej jakości usługi w wyjątkowo korzystnych cenach, ułatwiając nadawanie przesyłek w Otwocku oraz innych miastach w całej Polsce. Otwock to miasto zamieszkane przez 43 tysiące osób. Leży w województwie mazowieckim, 25 km od centrum stolicy. Znane jest przede wszystkim jako miejscowość wypoczynkowa obfitująca w zabytki. Przesyłki kurierskie w Otwocku dostarczane są między innymi dzięki pracy sześciu placówek Poczty Polskiej. Oferują one dwie usługi tego rodzaju, które różnią się między sobą czasem dostawy. 

kurier poczta polska

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Przesyłki nadane przez Pocztex Kurier 48 doręczane są do trzech dni roboczych od nadania. Z kolei osoby, którym szczególnie zależy na szybkiej dostawie wybierają Pocztex Express 24 – w tym przypadku przesyłki docierają nawet w ciągu doby od nadania.Kurier Poczty Polskiej w Otwocku rozwozi przesyłki wyłącznie w dni robocze, w godzinach 8:30-17:30. Zdarza się, że odbiorcy nie ma pod wskazanym adresem – w takiej sytuacji kurier, podobnie jak listonosz, zostawia awizo. Przesyłka czeka na odbiór przez 14 dni w najbliższej placówce Poczty Polskiej. Jeżeli nie zostanie odebrana w tym czasie, zostaje zwrócona do nadawcy. Jeśli chcesz dostarczyć swoją przesyłkę szybko, bezpiecznie i w korzystnej cenie, zamów kuriera Poczty Polskiej z GlobKurier.pl. Możesz tego dokonać w zaledwie kilka minut, w całości przez Internet. Po prostu podaj kilka informacji na temat paczki w formularzu na stronie głównej (gabaryty i wagę oraz to, czy ma trafić do odbiorcy w kraju, czy za granicą). 

Na tej podstawie tworzymy wstępną wycenę i zestawienie ofert kilkudziesięciu przewoźników, w tym Poczty Polskiej. Po wybraniu oferty wypełnij drugi formularz, podając niezbędne do wysyłki dane teleadresowe nadawcy i odbiorcy, deklarację zawartości i wartości (w przypadku wykupienia dodatkowego ubezpieczenia) oraz wybór dodatkowych usług takich jak dostawa w konkretnych godzinach lub płatność za pobraniem. Zamówienie możesz opłacić na kilka sposobów – online (przelewem tradycyjnym lub za pomocą systemu szybkich przelewów) lub gotówką (pieniądze odbierze wówczas kurier, który przyjedzie po paczkę). GlobKurier.pl to nie tylko tani kurier, ale i bezpieczeństwo. Każda przesyłka jest monitorowana, dzięki czemu zarówno Ty jak i odbiorca możecie śledzić jej położenie i określić przybliżony czas dostawy.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Otwocku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: