Menu

globbox

Globbox Otwock

Sprawdź ofertę GlobBox w Otwocku i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Otwock

W obecnych czasach pandemii, kiedy duża część osób zrezygnowała z zakupów stacjonarnych, na rzecz tych, robionych drogą online, wzrosło też zapotrzebowanie na usługi kurierskie. W dużych miastach nie ma najmniejszego problemu z nadawaniem czy odbieraniem przesyłek. Jak jednak wygląda sytuacja w miastach nieco mniejszych, takich jak Otwock? Czy kurierzy są równie łatwo dostępni? Czy mieszkańcy Otwocka mają zapewniony tak samo duży i swobodny wybór przewoźników jak mieszkańcy dużych miast? Dobrym sposobem na wyszukanie tanich usług kurierskich, wykonywanych w wysokich standardach jest korzystanie z usług brokerów kurierskich. Bowiem współpracują oni z wieloma firmami kurierskimi, zapewniając swoim Klientom swobodny wybór konkretnego przewoźnika, bez straty czasu na doinformowanie się w zakresie działalności i cen poszczególnych przewoźników. 

Nadaj przesyłkę z Globbox

Mieszkańcy Otwocka mogą korzystać z pomocy brokera kurierskiego GlobBox, który współpracuje z ponad 50 przewoźnikami. Ponadto GlobBox proponuje innowacyjne rozwiązania w zakresie nadawania i odbierania przesyłek, które z kolei pozwalają na komfort nadawania paczek w ulubiony sposób i o dogodnej porze. Wystarczy zarejestrować się na stronie brokera, by w prosty sposób wycenić paczkę i nadać ją w najbliższym punkcie stacjonarnym lub zamówić kuriera po jej odbiór. Broker umożliwia także funkcję śledzenia przesyłki na każdym etapie jej podróży. Firm czuwa też nad wysoką jakością wykonywanych usług, dlatego w przypadku, gdy paczka nie dociera do odbiorcy na czas lub pod wskazany adres, zapewnia obsługę reklamacji. GlobBox, zapewniając swoim Klientom swobodny i łatwy dostęp do swoich usług uruchomił też sieć drobnych punktów paczkowych w całej Polsce. Mieszkańcy Otwocka mogą osobiście nadawać paczki między innymi:

  • w pobliskim Piasecznie, w punkcie zlokalizowanym w Kauflandzie, na ul. Okulickiego 10,
  • w Józefosławiu, na ul. Geodetów 23, w hipermarkecie Auchan.
  • W Mińsku Mazowieckim, w hipermarkecie Kaufland na ul. Konstantego Rudzkiego 13.
  • W najbliższych punktach Warszawy:
  • w lokalu “Trafiki” na ul. Korkowej 165a,
  • na ul. Komitetu Obrony Robotników 72,
  • Bitwy Warszawskiej 1920 7, w “Trafice”,
  • na ul. Królewskiej 16 w lokalu “Saski Crescent”
  • i w lokalu “Trafiki” zlokalizowanym na Al. Jerozolimskich 54. 

Przesyłkę w Globbox można nadać bezpośrednio w punkcie paczkowym, po uprzednim złożeniu i opłaceniu zamówienia online. Można też skorzystać z opcji złożenia zamówienia przez telefon, dzwoniąc na numer: 22 295 15 75. Konsultant firmy wypyta o wszystkie szczegóły związane z przesyłką i przyjmie zamówienie. Po zakończonej rozmowie otrzymasz na podany numer telefonu, SMS z numerem zamówienia. W ostatnim kroku pozostaje już tylko przekazanie paczki do punktu. Dla bardziej wymagających Klientów, GlobBox udostępnił możliwość nadania przesyłki online z opcją zamówienia kuriera po jej odbiór.  W pierwszym kroku należy wycenić przesyłkę, prze określenie czy jest to przesyłka kopertowa, paczka czy może paleta. W kolejnym kroku podajemy dokładne wymiary paczek, ich wagę i ilość. Określamy też ich zawartość. W następnym kroku wybieramy wykonawcę usługi, podajemy dokładne dane adresowe nadawcy i odbiorcy. W ostatnim kroku decydujemy czy chcemy dostarczyć paczkę osobiście do punktu czy lepszym wariantem będzie zamówienie kuriera po jej odbiór. Celem zamówienia kuriera wystarczy zaznaczyć taką usługę w systemie i opłacić zamówienie. Po uregulowaniu płatności otrzymasz online, etykietę informacyjną lub list przewozowy, który jest jednocześnie potwierdzeniem, że kurier otrzymał zlecenie. W ostatnim kroku wystarczy już tylko przygotować paczkę do wysyłki, przykleić list przewozowy i oczekiwać na kuriera. GlobBox współpracuje z wieloma firmami kurierskimi. Przed zawarciem umowy broker dokładnie analizuje rzetelność danego przewoźnika zarówno a aspekcie przesyłek krajowych jak i międzynarodowych. Negocjuje też stawki cenowe za nadania, tak by móc zaoferować swoim Klientom niskie, atrakcyjne ceny. Dlatego bezsprzecznie, decydując się na skorzystanie z usług brokera zyskujesz pewność, że  GlobBox  to zawsze tani kurier Otwock. Najlepszym sposobem na potwierdzenie, jest samodzielne przetestowanie brokera.  

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Otwocku

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: