Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Nysa

Zamów kuriera UPS w Nysie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Nysa

UPS to przedsiębiorstwo, które swoją działalność zaczęło w 1907 roku. Obecnie jest jedną z największych i najbardziej rozpoznawalnych korporacji tego typu, obsługując niemal wszystkie kraje świata. Jest to również jedno z przedsiębiorstw, z którymi od lat współpracujemy w GlobKurier.pl. Usprawniamy proces nadawania i śledzenia przesyłek dzięki szeregowi nowoczesnych rozwiązań oraz negocjowaniu korzystnych stawek z przewoźnikami. GlobKurier.pl to tani kurier w Nysie i wielu innych polskich miastach. Licząca ponad 44 tysiące mieszkańców Nysa do niedawna była bardzo ważnym ośrodkiem przemysłowym i gospodarczym. Obecnie na jego terenie znajduje się podstrefa Specjalnej Wałbrzyskiej Strefy Ekonomicznej. Swoje usługi świadczą na terenie Nysy liczne firmy kurierskie i transportowe. Jedną z nich jest UPS.Na terenie Nysy kurier UPS rozwozi przesyłki od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00-19:00. W większości przypadków próba doręczenia poprzedzona jest kontaktem z odbiorcą (np. poprzez wiadomość SMS), mającym na celu ustalenie dokładnej pory przyjazdu kuriera.Kurier może podjąć w sumie trzy próby doręczenia przesyłki. Jeśli żadna z nich się nie powiedzie, paczka trafia do jednej z dwóch nyskich placówek UPS Access Point, gdzie czeka na odbiór przez trzy następne dni. Aby uniknąć takiej sytuacji można skorzystać z opcji wykupienia dostawy w dni wolne od pracy.

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

W GlobKurier.pl współpracujemy z licznymi firmami kurierskimi w Nysie oraz innych polskich miastach. Jedną z nich jest UPS. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu oferujemy wysoką jakość usług w bardzo korzystnej cenie. Nasi klienci mają możliwość wygodnego zamawiania kuriera w całości przez Internet. Nadanie przesyłki możliwe jest nawet w kilka minut. Wystarczy podać kilka podstawowych informacji na temat paczki w formularzu na stronie internetowej, by otrzymać błyskawiczną wycenę usługi i oferty nawet kilkudziesięciu przewoźników. Następnie system kieruje Cię do bardzo intuicyjnego formularza, w którym podajesz niezbędne do wysyłki dane oraz informacje na temat ewentualnych dodatkowych usług, które możesz chcieć wykupić. 

Na tej postawie generowana jest ostateczna cena, którą możesz zapłacić online (szybkim przelewem lub tradycyjnym) lub gotówką (w tym przypadku płatność uiszczasz kurierowi, który przyjedzie po paczkę pod Twoje drzwi). To wszystko – nie musisz nawet zakładać konta. Dodatkowo na każdym etapie realizacji zlecenia możesz śledzić je w aktualizowanym na bieżąco systemie. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów możesz skontaktować się z opiekunem przesyłki – udzieli Ci on pomocy także w sytuacjach awaryjnych, takich jak zaginięcie czy opóźnienie przesyłki

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nysie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: