Menu

globbox

Globbox Nysa

Sprawdź ofertę GlobBox w Nysie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

Globbox Nysa

GlobBox, ekspansywnie zdobywający nowych Klientów, innowacyjnym podejściem do usług kurierskich operator logistyczny,” hurtowo” pozyskuje także serca mieszkańców Nysy. Wpływ na tak intensywny rozwój firmy ma przede wszystkim nowatorskie podejście do oczekiwań osób poszukujących atrakcyjnych cenowo usług kurierskich, wykonywanych z zachowaniem najwyższych standardów. Dotyczy to zarówno przesyłek krajowych jak i międzynarodowych. GlobBox jest jedną z niewielu firm, które potrafiły dostosować system pracy do potrzeb zmieniającego się rynku KEP.

Nadaj przesyłkę z Globbox

KEP jest w języku niemieckim rozwinięciem, oznaczającym przesyłki kurierskie ekspresowe i paczkowe. Operator logistyczny GlobBox jest wprost fenomenalnym przykładem sukcesu odniesionego, dzięki wprowadzeniu innowacyjnych rozwiązań, ułatwiających do maksimum możliwość nadawania i odbierania przesyłek. Jako jeden z pierwszych stworzył i rozbudował sieć drobnych, partnerskich punktów paczkowych w całej Polsce. Uruchomił też proste kanały dostępu, które upraszczają proces nadawania przesyłek. Należą do nich: możliwość złożenia zamówienia na nadanie paczki drogą telefoniczną lub zlecenie nadania paczki online z późniejszym dostarczeniem przesyłki do punktu paczkowego lub z opcją zamówienia kuriera po jej odbiór. Istotnym jest też fakt, że broker podjął współpracę tylko i wyłącznie ze sprawdzonymi przewoźnikami, którzy wykazali, że można im zaufać. Oferując tym samym swoim Klientom wybór dowolnego przewoźnika. Dla mieszkańców Nysy broker udostępnił punkty paczkowe, zlokalizowane w placówkach “Trafiki” mieszczących się na ul. Marszałka Józefa Piłsudskiego nr.7 i nr.21. Obsługują one zarówno odbiór przesyłek jak i nadania paczek krajowych i międzynarodowych. Czynne są w godzinach pracy poszczególnych placówek. Zlecenie nadania paczki można zrealizować w GlobBox telefonicznie, dzwoniąc na numer telefonu: 22 295 15 75. Konsultant firmy wypyta dokładnie o wszystkie szczegóły dotyczące paczki i przyjmie zamówienie. 

Potwierdzeniem przyjęcia zlecenia jest SMS z numerem zamówienia. Etap telefonicznego procesu nadania, należy zakończyć dostarczeniem przesyłki do wybranego punktu paczkowego. Zamówienie kuriera na wskazany adres jest możliwe w trakcie składania zlecenia na nadanie paczki kanałem internetowymCelem wyceny należy w pierwszej kolejności podać kraj nadania i odbioru przesyłki, dokładne wymiary pakunku, wagę oraz ilość paczek. System poprosi jeszcze o określenie rodzaju i zawartości przesyłki. Po wykonaniu wyceny pojawią się z kolei opcje dostarczenia nadawanej paczki. Na tym etapie należy wybrać z listy wykonawcę usługi i opłacić zlecenie. W odpowiedzi przyjdzie drogą elektroniczną etykieta informacyjna lub list przewozowy, które stanowią jednocześnie potwierdzenie otrzymania zlecenia przez kuriera. W ostatnim etapie wystarczy już tylko przygotować paczkę do wysyłki, wydrukować i nakleić list przewozowy i oczekiwać wizyty kuriera. O sukcesie firmy oprócz prostych i nowoczesnych rozwiązań, dogodnych dla Klienta, zadecydowały także niskie ceny za nadania przesyłek. Bowiem GlobBox dobierając partnerów logistycznych, z każdym oddzielnie negocjuje ceny za nadania, jeszcze przed zawarciem umowy o współpracy. Dlatego może zaoferować swoim Klientom jedne z najniższych stawek cenowych w kraju. Z faktu tego bezsprzecznie wynika, że tani kurier Nysa jest zawsze dostępny z GlobBox. Dlatego z pewnością warto podjąć decyzję o samodzielnym przetestowaniu brokera. 

 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nysie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: