Menu

kurier InPost

Kurier InPost Nysa

Zamów kuriera InPost w Nysie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier InPost Nysa

Nysa- miasto zamieszkiwane przez prawie 44 tys. mieszkańców, z których połowę stanowią ludzie młodzi i w średnim wieku, aktywnie korzystający z Internetu i często dokonujący zakupów online. Nic więc dziwnego, że tanie i wysokiej jakości usługi kurierskie są tu mocno pożądane. Jedną z najczęściej wybieranych firm kurierskich przez mieszkańców Nysy jest InPost. Czym zatem wyróżnia się ten przewoźnik na tle konkurencji? Co sprawia, że cieszy się tak wielkim zaufaniem Klientów? InPost jako jedna z pierwszych firm, stworzył komfortowe warunki nadawania i odbioru przesyłek w dogodnej dla Klientów porze dnia. Uruchomił bowiem sieć łatwo dostępnych, drobnych placówek własnych i partnerskich obsługujących paczki. 

kurier InPost

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Utworzył również siatkę paczkomatów, w których przesyłki można nadawać i odbierać o każdej porze, ponieważ są one czynne przez całą dobę. Dodatkowo, widząc potęgę Internetu, przewoźnik uruchomił kilka kanałów nadawania przesyłek online z opcją zamówienia kuriera do domu lub do firmy. Obecność InPostu jest także widoczna w e-sklepach. Nie oznacza to jednak, że firma zrezygnowała z tradycyjnych metod doręczeń. Kurierzy nadal dowożą paczki bezpośrednio do odbiorców, w dni robocze pomiędzy godziną 9.00, 17.00. Ponadto w wybranych miastach funkcjonuje już możliwość nadawania paczek z terminem doręczenia w sobotę, najpóźniej do godziny 17.00. Dla mieszkańców Nysy dostępne są całodobowe paczkomaty zlokalizowane między innymi:na ul. Tkackiej 1, Kraszewskiego 2, Piastowskiej 45, Kornela Ujejskiego 1, Poniatowskiego 5, Jagiellońskiej 10a, Prusa 7, Piłsudskiego 21, Słowiańskiej 23b, Rodziewiczówny 2, Osmaczyńskiej 5 oraz na ul. Grodkowskiej nr.15 i nr.31. Wszystkie paczkomaty obsługują zarówno odbiory jak i nadania przesyłek. Ponadto przewoźnik zadbał też o łatwy dostęp do swoich usług drogą online. Przesyłki do Inpost można również nadać przez Internet, z opcją zamówienia kuriera po ich odbiór. Usługę można zamówić na stronie  platformy transportowej GlobKurier.pl. Obie formy nie wymagają wychodzenia z domu. Jednakże pod kątem finansowym bardziej korzystnym rozwiązaniem są usługi platformy. Wynika to z faktu, iż stawki cenowe za nadania, obowiązujące na platformie, są niższe nawet o 70%, w stosunku do cenników obowiązujących bezpośrednio w firmach kurierskich. 

Ponadto korzystanie z platformy nie niesie ze sobą konieczności rejestracji i zakładania konta. Nie wiążą się też z żadnymi dodatkowymi opłatami czy abonamentami. Zatem śmiało można stwierdzić, że GlobKurier.pl stanowi idealne rozwiązanie dla osób, które sporadycznie wysyłają paczki i chcą to zrobić po niskich kosztach. GlobKurier.pl rozwiązaniem dla przedsiębiorców. GlobKurier.pl to także rozwiązanie “szyte na miarę” dla Klientów firmowych, zwłaszcza tych, którzy nadają miesięcznie duże ilości paczek. Bowiem platforma, wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów firmowych, uruchomiła dla przedsiębiorców, którzy podejmą decyzję o rejestracji i założeniu darmowego konta, szereg funkcjonalności maksymalnie skracających czas poświęcany na wysyłki. Zarejestrowani Klienci firmowi mają bowiem możliwość korzystania między innymi: z opcji nadawania przesyłek za pobraniem. Możliwości masowego nadawania przesyłek i generowania zbiorczych listów przewozowych. Uruchomienia funkcji prepaid, która umożliwia dokonywanie przedpłat i późniejsze regulowanie zobowiązań zebranymi środkami pieniężnymi. Otrzymywania jednej faktury zbiorczej przy płatnościach prepaid oraz korzystania z odroczonego terminu płatności. Ponadto przedsiębiorcy, prowadzący sprzedaż online, mogą zintegrować konto na platformie, z największymi portalami sprzedażowymi takimi jak: Allegro, eBay,Magento, PrestaShop czy RedCart. GlobKurier.pl przygotował też propozycje specjalne nadawania przesyłek międzynarodowych, dla: agencji reklamowych, branży jubilerskiej, przemysłowej, sklepów internetowych i elektronicznych. Zatem bezsprzecznie warto zapoznać się ze szczegółową propozycją platformy dla firm, zarejestrować się i przetestować możliwości, jakie daje GlobKurier.pl 

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Nysie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: