Menu

opinie o UPS, opinie UPS, opinie o kurierze UPS

Kurier UPS Legionowo

Zamów kuriera UPS w Legionowie korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

Sprawdź najlepsze opcje!

Kurier UPS Legionowo

Legionowo w województwie mazowieckim leży zaledwie około 20 km od centrum Warszawy. Miasto zamieszkuje ponad 54 tysięcy osób, jednak ze względu na rosnącą popularność miejscowości, liczba jej mieszkańców szybko rośnie. Dodatkowo pod Warszawą prężnie rozwijają się rodzinne biznesy i duże przedsiębiorstwa. Dzięki temu lokalizacja jest atrakcyjna dla firm kurierskich. Jedną z nich jest UPS, który w Legionowie oferuje rozbudowane usługi dla klientów indywidualnych i firm. W Legionowie znajdują się liczne punkty, w których klienci UPS mogą nadawać i odbierać paczki. Access Pointy są zlokalizowane w sklepach spożywczych i wielobranżowych, na terenie punktów usługowych oraz w pasażach handlowych. Dzięki temu mieszkańcy Legionowa mogą odbierać paczki od poniedziałku do soboty w punkcie w pobliżu pracy lub miejsca zamieszkania. W tych samych punktach przyjmowane są przesyłki do nadania. Dotyczy to zarówno standardowych paczek krajowych, jak i ekspresowych i międzynarodowych. 

kurier ups

Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

Tani kurier Legionowo dla klientów idywidualnych przygotował usługę My Choice, dzięki której możliwe jest korzystanie z doręczeń o wybranej godzinie i w ustalonym wcześniej dniu. Ponadto usługa obejmuje dostawę paczki po powrocie z urlopu, nawet gdy przesyłka wcześniej dotrze do doręczyciela. Przedsiębiorcy mogą natomiast podpisać umowę w pełni dostosowaną do ich potrzeb, bez względu na liczbę i charakter przesyłek oraz kraj, do którego mają być przewożone.Usługa zamów kuriera na platformie globkurier.pl jest kierowana do klientów indywidualnych i biznesowych. Wyszukiwarka na podstawie wymiarów paczki, jej wagi i typu dobiera odpowiedni gabaryt przesyłki oraz wskazuje, którzy kurierzy podejmą się jej przewiezienia. 

Dodatkowo w wynikach wyszukiwania użytkownicy znajdą informacje o przewidywanym czasie doręczenia oraz o możliwości skorzystania z przesyłki ekspresowej, która na terenie Polski dociera do odbiorcy w ciągu 24 godzin. Platforma globkurier.pl negocjuje ceny paczek dla swoich użytkowników, dlatego koszty wysyłki standardowych towarów i kopert są niższe nawet do 70% w porównaniu do zwykłego cennika firmy kurierskiej. W razie potrzeby przedsiębiorcy mogą skorzystać z płatności odroczonych, dzięki którym szybciej wyślą paczki do klientów i zwiększą swoją płynność finansową. Ponadto na użytkowników czekają ubezpieczenia przesyłek, funkcja generowania zbiorczych list przewozowych i tworzenia list stałych odbiorców, dzięki którym wysyłanie paczek jest jeszcze szybsze.

Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

Wybierz przewoźnika
loader
Wczytywanie mapy…

Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Legionowie

WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: