• kurier poczta polska

  Kurier Poczta Polska Legionowo

  Zamów kuriera Poczty Polskiej w Legionowo korzystając z atrakcyjnej oferty. W GlobKurier.pl nadasz przesyłkę w kilka chwil.

  Sprawdź najlepsze opcje!

  Kurier Poczta Polska Legionowo

  Znalezienie solidnego i taniego kuriera nie jest łatwym zadaniem. Jednak na rynku działa kilku przewoźników godnych zaufania. Jednym z nich jest Poczta Polska. To jeden z największych przewoźników w kraju. Poczta Polska dostarczy paczki również w Polsce. Nie ma ona siedziby za granica, ale realizuje przesyłki międzynarodowe ze względu na podpisanie umowy z narodowymi operatorami pocztowymi w innych krajach. Dzięki temu kurier Poczta Polska może dostarczyć paczki w różne zakątki świata. Wcześniej jednak należy się upewnić, czy wybranej placówce można nadać przesyłkę zagraniczną. Kurier Poczta Polska dostarcza przesyłki pod wskazany adres w dni robocze w godzinach 8.30-17.30. 

  kurier poczta polska

  Nadaj przesyłkę z GlobKurier.pl

  W tym czasie może on również odebrać od nas paczki. Warto też pamiętać, że przesyłki można odebrać w punkcie odbioru oraz automacie. To niejedyne nowoczesne rozwiązanie Poczty Polskiej. Oferuje ona również możliwość śledzenie przesyłki online, a także powiadomienia mailowe i smsowe. Placówki Poczty Polskiej zlokalizowane są na terenie całego kraju i mają do niej również dostęp mieszkańcy niewielkich miejscowości. W skład usług Poczty Polskiej wchodzi tani kurier, który spełni nasze oczekiwania. W Legionowie znajduje się   6 urzędów pocztowych świadczących usługi Pocztex. Punkty odbioru i nadania paczek można też znaleźć aż w 13 sklepach Żabka. W Legionowie znajduje się też Pocztex Automat, a także punkt obsługi w sklepie Biedronka. To sprawia, że klienci mają możliwość skorzystania z usług Poczty Polskiej w dowolnym momencie i o dowolnej porze. Większość urzędów pocztowych w Legionowie jest czynnych od poniedziałku do piątku. 

  Jednak dwa z nich są otwarte również w soboty. Dlatego dokładne informacje na temat godzin i dniu otwarcia najlepiej sprawdzić  na stronie Poczty Polskiej. Sklepy Żabka otwarte są w godzinach 6-23 od poniedziałku do soboty, a godziny otwarcia w niedzielę należy sprawdzić w wybranym punkcie. Natomiast sklep Biedronka pracuje od poniedziałku do soboty w godzinach 6-22. Warto też pamiętać, że na terenie Legionowa znajduje się  Pocztex Automat czynny całodobowo. Plusem Poczty Polskiej są również różnorodne formy nadania i odbioru paczki. Najprostszym sposobem nadania przesyłki jest wypełnienie formularza GlobKurier.pl. Po wpisaniu parametrów przesyłki pokaże nam się lista wyników dopasowanych do naszych potrzeb. Następnie wystarczy wybrać tę najlepszą i uzupełnić dane adresowe. Po kilku minutach paczka zostaje nadana i wystarczy czekać na kuriera, który ją od nas odbierze. 

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Legionowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: