• globbox

  Globbox Legionowo

  Sprawdź ofertę GlobBox w Legionowie i skorzystaj z atrakcyjnych cen skrojonych na miarę Twoich potrzeb!

  Globbox Legionowo

  Coraz więcej firm kurierskich oferuje możliwość nadania przesyłek w punktach. Zatem nie trzeba czekać na kuriera i można udać się do tego najbliższego. Jednym z takich kurierów jest Globbox. Legionowo to niewielkie miasto, zatem czy znajdzie się w nim punkt nadania i odbioru? Gdzie najbliżej możesz nadać paczkę Globbox i na jakich zasadach? Na te pytania odpowiemy w naszym poradniku, który pomoże dokonać właściwego wyboru.

  Nadaj przesyłkę z Globbox

  Legionowo to miasto, gdzie do tej pory nie powstał dedykowany punkt Globbox. To zatem szansa dla przedsiębiorców, by otworzyć punkt paczkowy, tym bardziej, że jest to bardzo proste i wystarczy wypełnić formularz na stronie firmy kurierskiej, by otrzymać telefon ze szczegółami. Jeśli jednak nie jesteś zainteresowany prowadzeniem punktu, a chcesz nadać paczki, to musisz wiedzieć, że najbliższy znajduje się w Jabłonnej, w promieniu mniej niż 5 km od Legionowa. Jest zlokalizowany przy ul. Zegrzyńskiej 7 w sklepie Trafika znajdującym się na terenie marketu Kaufland. Można nadawać i odbierać przesyłki w godzinach od 7 do 22, od poniedziałku do soboty. Należy pamiętać o odpowiednim przygotowaniu paczki. Trzeba ją zabezpieczyć nie tylko taśmą, ale najlepiej również folią stretch. Gdy przewozi się materiały kruche, to trzeba również nakleić nalepkę z ostrzeżeniem. Na górze musi być także przyklejony list przewozowy, który można wydrukować po opłaceniu przesyłki. Jednak trzeba wybrać sposób jej wyceny i najlepszym wyborem będzie Globkurier.pl. Aby wysłać przesyłkę kurierem Globbox, zamów kuriera i opłać na platformie Globkurier.pl. 

  Wystarczy, że założysz darmowe konto. Trwa to kilka minut i już możesz wyceniać swoje przesyłki. Najpierw musisz ustawić kraj nadania i odbioru. Domyślnie ustawiona jest Polska, dlatego jeśli wysyłasz przesyłkę za granicę, musisz zmienić jeden z parametrów. Następnie wpisujesz wszystkie wymiary paczki począwszy od długości, przez szerokość aż po wysokość. Konieczne jest oczywiście podanie dokładnej wagi, bo od niej także zależy wycena. Na końcu należy wpisać ile paczek danego rodzaju o tej samej wadze chce się wysłać. Bez wątpienia dla hurtowników jest to bardzo wygodne, gdy wysyłają te same towary zapakowane w kartony. Mogą je przesłać w jednej przesyłce do danego odbiorcy i wygenerować zbiorowy list przewozowy. Dla firm dostępna jest możliwość odroczenia płatności faktur. Wszyscy korzystający z platformy mogą za darmo śledzić swoje przesyłki po zalogowaniu. Wśród wyników wyceny Globbox na pewno będzie jedną z pierwszych opcji. Wystarczy wybrać tego kuriera, a następnie opłacić przesyłkę online, przelewem zwykłym albo szybkim. Można też skorzystać z konta pre-paid, albo karty płatniczej. Dla tradycjonalistów jest także możliwość wykonania tradycyjnego przelewu. Jednak w tym przypadku trzeba się liczyć z tym, że wysyłka towaru będzie możliwa dopiero po zaksięgowaniu wpłaty.  

   

  Zależy Ci na czasie? Skorzystaj z mapki punktów i sprawdź, gdzie najbliżej nadasz lub odbierzesz przesyłkę.

  Wybierz przewoźnika
  loader
  Wczytywanie mapy…

  Sprawdź oferty pozostałych przewoźników w Legionowie

  WYSYŁASZ WIĘCEJ NIŻ 15 PRZESYŁEK MIESIĘCZNIE?
  SKONTAKUJ SIĘ Z NAMI: